Bc. Veronika Maňáková, IČO (01341502), sídlo Nový Jičín
Základní informace
Název:
Bc. Veronika Maňáková
Sídlo:
Nový Jičín
IČO:
01341502
Aktuální kontaktní údaje Bc. Veronika Maňáková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Bc. Veronika Maňáková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Bc. Veronika Maňáková
IČO:
01341502
Firma:
Bc. Veronika Maňáková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Nový Jičín
Základní územní jednotka:
Nový Jičín
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
15. 1. 2013
Sídlo Bc. Veronika Maňáková
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Bc. Veronika Maňáková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Bc. Veronika Maňáková
IČO (identifikační číslo):
01341502
Jméno:
Bc. Veronika Maňáková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
15. 1. 2013
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Bc. Veronika Maňáková
Sídlo:
Poděbradova 2024/12, Nový Jičín 74101
Živnosti Bc. Veronika Maňáková
Živnost č. 1 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
15. 1. 2013
Přerušeno od
1. 11. 2013
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
15. 1. 2013
Přerušeno od
30. 9. 2015
Statutární orgán Bc. Veronika Maňáková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .