Bc. Ivan Audes, IČO (07328753), sídlo Plzeň
Základní informace
Název:
Bc. Ivan Audes
Sídlo:
Plzeň
IČO:
07328753
Aktuální kontaktní údaje Bc. Ivan Audes
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Bc. Ivan Audes z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Bc. Ivan Audes
IČO:
07328753
Firma:
Bc. Ivan Audes
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Plzeň-město
Základní územní jednotka:
Plzeň 1
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
30. 7. 2018
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výpis údajů pro Bc. Ivan Audes ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Bc. Ivan Audes
IČO (identifikační číslo):
07328753
Jméno:
Bc. Ivan Audes
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
30. 7. 2018
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Bc. Ivan Audes
Sídlo:
Fibichova 717/27, Plzeň 32300
Živnosti Bc. Ivan Audes
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
30. 7. 2018
Statutární orgán Bc. Ivan Audes
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .