Bc. Eva Horová, IČO (02640198), sídlo Nedakonice
Základní informace
Název:
Bc. Eva Horová
Sídlo:
Nedakonice
IČO:
02640198
Aktuální kontaktní údaje Bc. Eva Horová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Bc. Eva Horová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Bc. Eva Horová
IČO:
02640198
Firma:
Bc. Eva Horová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Uherské Hradiště
Základní územní jednotka:
Nedakonice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
10. 2. 2014
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Ostatní informační činnosti j. n.
Výpis údajů pro Bc. Eva Horová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Bc. Eva Horová
IČO (identifikační číslo):
02640198
Jméno:
Bc. Eva Horová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
10. 2. 2014
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Bc. Eva Horová
Sídlo:
414, Nedakonice 68738
Živnosti Bc. Eva Horová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Činnost informačních a zpravodajských kanceláří
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
10. 2. 2014
Statutární orgán Bc. Eva Horová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .