AVANTI servis s.r.o., IČO (24308226), sídlo Praha
Základní informace
Název:
AVANTI servis s.r.o.
Sídlo:
Praha
IČO:
24308226
Aktuální kontaktní údaje AVANTI servis s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro AVANTI servis s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje AVANTI servis s.r.o.
IČO:
24308226
Firma:
AVANTI servis s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 9
Počet zaměstnanců:
1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
6. 6. 2012
Sídlo AVANTI servis s.r.o.
Sídlo:
Kurta Konráda 2517/1, Praha 19000
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výstavba bytových a nebytových budov
Demolice a příprava staveniště
Ostatní stavební instalace
Truhlářské práce
Nespecializovaný velkoobchod
Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
Poradenství v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
Poradenství v oblasti požární ochrany
Výpis údajů pro AVANTI servis s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje AVANTI servis s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
24308226
Jméno:
AVANTI servis s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
6. 6. 2012
Celkový počet živností:
9
Aktivních živností:
9
Sídlo AVANTI servis s.r.o.
Sídlo:
Kurta Konráda 2517/1, Praha 19000
Živnosti AVANTI servis s.r.o.
Živnost č. 1 Realitní zprostředkování
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
16. 3. 2022
Živnost č. 2 Technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
6. 1. 2020
Živnost č. 3 Poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
3. 7. 2019
Živnost č. 4 Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
3. 7. 2019
Živnost č. 5 Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
25. 6. 2012
Živnost č. 6 Izolatérství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
25. 6. 2012
Živnost č. 7 Truhlářství, podlahářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
25. 6. 2012
Živnost č. 8 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
25. 6. 2012
Živnost č. 9 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Pronájem a půjčování věcí movitých
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel
Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby)
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
6. 6. 2012
Statutární orgán AVANTI servis s.r.o.
Výpis údajů pro AVANTI servis s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje AVANTI servis s.r.o.
Soud:
Městský soud v Praze
6. 6. 2012
Spisová značka:
C 195093
IČO (identifikační číslo osoby):
24308226
Jméno:
AVANTI servis s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
6.6.2012
Zapsána dne:
6.6.2012
Kapitál AVANTI servis s.r.o.
Základní kapitál
200 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
6.6.2012
Sídlo AVANTI servis s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Kurta Konráda 2517/1, Praha 19000, Česká republika
4.2.2021
Adresa:
Zbuzkova 175/51, Praha 19000, Česká republika
11.11.2015 - 4.2.2021
Adresa:
Zbuzkova 175/51, Praha 19000, Česká republika
6.6.2012 - 11.11.2015
Předmět podnikání AVANTI servis s.r.o.
Platnost údajů od - do
technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany
28.1.2020
poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
9.7.2019
činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
9.7.2019
izolatérství
28.6.2019
truhlářství, podlahářství
28.6.2019
zednictví
28.6.2019
provádění staveb, jejich změn a odstraňování
3.4.2013
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
6.6.2012
Vedení firmy AVANTI servis s.r.o.
Statutární orgán AVANTI servis s.r.o.
jednatel
Oto Herrmann
Ve funkci
od 3.4.2013
Adresa
Zbuzkova 175/51, 19000 Praha
Člen statutárního orgánu
Jana Herrmannová
Ve funkci
od 6.6.2012
do 3.4.2013
Adresa
Zbuzkova 175/51, 19000 Praha
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .