aTre v.o.s., IČO (48168602), sídlo Nový Bydžov
Základní informace
Název:
aTre v.o.s.
Sídlo:
Nový Bydžov
IČO:
48168602
Aktuální kontaktní údaje aTre v.o.s.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro aTre v.o.s. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje aTre v.o.s.
IČO:
48168602
Firma:
aTre v.o.s.
Právní forma:
Veřejná obchodní společnost
Okres:
Hradec Králové
Základní územní jednotka:
Nový Bydžov
Počet zaměstnanců:
1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
11. 3. 1993
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti
Činnosti v oblasti informačních technologií
Výpis údajů pro aTre v.o.s. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje aTre v.o.s.
IČO (identifikační číslo):
48168602
Jméno:
aTre v.o.s.
Právní forma podnikání:
Veřejná obchodní společnost
Vznik první živnosti:
11. 3. 1993
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
1
Sídlo aTre v.o.s.
Sídlo:
Jana Nerudy 1692, Nový Bydžov 50401
Živnosti aTre v.o.s.
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií,
zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
11. 3. 1993
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Vydavatelská činnost
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
11. 3. 1993
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Poskytování software
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
30. 4. 1993
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán aTre v.o.s.
Výpis údajů pro aTre v.o.s. z obchodního rejstříku
Základní údaje aTre v.o.s.
Soud:
Krajský soud v Hradci Králové
11. 3. 1993
Spisová značka:
A 3579
IČO (identifikační číslo osoby):
48168602
Jméno:
aTre v.o.s.
Právní forma:
Veřejná obchodní společnost
11.3.1993
Zapsána dne:
11.3.1993
Údaje o zřízení:
Veřejná obchodní společnost byla založena společenskou
smlouvou dne 2.3.1993 podle zák. č. 513/91 Sb..
11.3.1993
Sídlo aTre v.o.s.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Jana Nerudy 1692, Nový Bydžov 50401, Česká republika
24.9.2020
Adresa:
, Nový Bydžov 50401, Česká republika
11.3.1993 - 24.9.2020
Předmět podnikání aTre v.o.s.
Platnost údajů od - do
vydavatelská činnost
11.3.1993
poskytování software
11.3.1993
Vedení firmy aTre v.o.s.
Statutární orgán aTre v.o.s.
společník společnosti
Milan Štoček
Ve funkci
od 28.1.2020
Adresa
Jana Nerudy 1692, 50401 Nový Bydžov
společník společnosti
Miroslav Janoušek
Ve funkci
od 28.1.2020
Adresa
Dr. Vojtěcha 1956, 50401 Nový Bydžov
společník společnosti
Milan Štoček
Ve funkci
od 11.3.1993
do 28.1.2020
Adresa
Nerudova ul 1692, Nový Bydžov
společník společnosti
Miroslav Janoušek
Ve funkci
od 11.3.1993
do 28.1.2020
Adresa
142, Nepolisy
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .