Antonín Tomandl, IČO (04283937), sídlo České Budějovice
Základní informace
Název:
Antonín Tomandl
Sídlo:
České Budějovice
IČO:
04283937
Aktuální kontaktní údaje Antonín Tomandl
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Antonín Tomandl z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Antonín Tomandl
IČO:
04283937
Firma:
Antonín Tomandl
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
České Budějovice
Základní územní jednotka:
České Budějovice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
30. 7. 2015
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
Příprava staveniště
Ostatní úklidové činnosti
Administrativní a kancelářské činnosti
Peněžnictví a pojišťovnictví
Výpis údajů pro Antonín Tomandl ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Antonín Tomandl
IČO (identifikační číslo):
04283937
Jméno:
Antonín Tomandl
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
30. 7. 2015
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Antonín Tomandl
Sídlo:
Mayerova 664/7, České Budějovice 37001
Živnosti Antonín Tomandl
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poskytování technických služeb
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
30. 7. 2015
Statutární orgán Antonín Tomandl
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .