Antonín Glac, IČO (63345030), sídlo Český Těšín
Základní informace
Název:
Antonín Glac
Sídlo:
Český Těšín
IČO:
63345030
Aktuální kontaktní údaje Antonín Glac
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Antonín Glac z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Antonín Glac
IČO:
63345030
Firma:
Antonín Glac
Právní forma:
Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Okres:
Karviná
Základní územní jednotka:
Český Těšín
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
4. 12. 1995
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
Výpis údajů pro Antonín Glac ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Antonín Glac
IČO (identifikační číslo):
63345030
Jméno:
Antonín Glac
Právní forma podnikání:
Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Vznik první živnosti:
4. 12. 1995
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Antonín Glac
Sídlo:
Frýdecká 73, Český Těšín 73701
Živnosti Antonín Glac
Živnost č. 1 Zámečnictví, nástrojářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 11. 1995
Statutární orgán Antonín Glac
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .