AM Gastro, s.r.o., IČO (28196287), sídlo Praha
Základní informace
Název:
AM Gastro, s.r.o.
Sídlo:
Praha
IČO:
28196287
Aktuální kontaktní údaje AM Gastro, s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro AM Gastro, s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje AM Gastro, s.r.o.
IČO:
28196287
Firma:
AM Gastro, s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 17
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
28. 11. 2007
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Výpis údajů pro AM Gastro, s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje AM Gastro, s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
28196287
Jméno:
AM Gastro, s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
28. 11. 2007
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
3
Sídlo AM Gastro, s.r.o.
Sídlo:
Španielova 1309/60, Praha 16300
Živnosti AM Gastro, s.r.o.
Živnost č. 1 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
15. 11. 2013
Živnost č. 2 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
17. 3. 2008
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Ubytovací služby
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií,
zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Pronájem a půjčování věcí movitých
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
Fotografické služby
Překladatelská a tlumočnická činnost
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání
kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných
akcí
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
28. 11. 2007
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
28. 11. 2007
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán AM Gastro, s.r.o.
Výpis údajů pro AM Gastro, s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje AM Gastro, s.r.o.
Soud:
Městský soud v Praze
28. 11. 2007
Spisová značka:
C 132114
IČO (identifikační číslo osoby):
28196287
Jméno:
AM Gastro, s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
28.11.2007
Zapsána dne:
28.11.2007
Kapitál AM Gastro, s.r.o.
Základní kapitál
200 000 Kč
Splaceno
100 %
Platnost od - do
28.11.2007
Sídlo AM Gastro, s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Španielova 1309, Praha 6 16000, Česká republika
22.1.2008
Adresa:
Hlubočepská 1156/38b, Praha 5 15200, Česká republika
28.11.2007 - 22.1.2008
Předmět podnikání AM Gastro, s.r.o.
Platnost údajů od - do
zprostředkování obchodu a služeb
28.11.2007
Vedení firmy AM Gastro, s.r.o.
Statutární orgán AM Gastro, s.r.o.
jednatel
Ing. Marcela Canóová
Ve funkci
od 13.7.2021
Adresa
A. Dvořáka 731, 25901 Votice
jednatel
Ing. José Amaury Canó
Ve funkci
od 21.7.2021
Adresa
A. Dvořáka 731, 25901 Votice
jednatel
Ing. José Amaury Canó
Ve funkci
od 22.1.2008
do 21.7.2021
Adresa
Mrvice 21, 25753 Vrchotovy Janovice
jednatel
Ing. Marcela Canóová
Ve funkci
od 22.1.2008
do 13.7.2021
Adresa
A. Dvořáka 731, 25901 Votice
jednatel
Petra Šauli
Ve funkci
od 28.11.2007
do 22.1.2008
Adresa
Štěpánkova 1065/40, 1500 Praha 5
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .