Alexi Vasilev, IČO (23862254), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Alexi Vasilev
Sídlo:
Praha
IČO:
23862254
Aktuální kontaktní údaje Alexi Vasilev
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Alexi Vasilev z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Alexi Vasilev
IČO:
23862254
Firma:
Alexi Vasilev
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 20
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
17. 10. 2025
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Výpis údajů pro Alexi Vasilev ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Alexi Vasilev
IČO (identifikační číslo):
23862254
Jméno:
Alexi Vasilev
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
17. 10. 2025
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Alexi Vasilev
Sídlo:
Dandova 2619/13, Praha 19300
Živnosti Alexi Vasilev
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
17. 10. 2025
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .