Alena Dušičková, IČO (05029961), sídlo Rakovník
Základní informace
Název:
Alena Dušičková
Sídlo:
Rakovník
IČO:
05029961
Aktuální kontaktní údaje Alena Dušičková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Alena Dušičková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Alena Dušičková
IČO:
05029961
Firma:
Alena Dušičková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Rakovník
Základní územní jednotka:
Rakovník
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
25. 4. 2016
Sídlo Alena Dušičková
Sídlo:
1237, Rakovník 26901
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Chov zvířat pro zájmový chov
Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků
Výroba chemických látek a chemických přípravků
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
Ostatní zpracovatelský průmysl
Ostatní zpracovatelský průmysl j. n.
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Specializované návrhářské činnosti
Fotografické činnosti
Ostatní vzdělávání
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
Výpis údajů pro Alena Dušičková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Alena Dušičková
IČO (identifikační číslo):
05029961
Jméno:
Alena Dušičková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
25. 4. 2016
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Alena Dušičková
Sídlo:
Náměstí Jiřího Holého 212, Senomaty 27031
Živnosti Alena Dušičková
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby)
Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
Výroba chemických látek a chemických směsí nebo předmětů a kosmetických
přípravků
Umělecko-řemeslné zpracování kovů
Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba
bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů
Výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
Fotografické služby
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání
kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných
akcí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
25. 4. 2016
Živnost č. 2 Masérské, rekondiční a regenerační služby
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
25. 4. 2016
Statutární orgán Alena Dušičková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .