AB Spolservis s.r.o., IČO (24845833), sídlo Praha
Základní informace
Název:
AB Spolservis s.r.o.
Sídlo:
Praha
IČO:
24845833
Aktuální kontaktní údaje AB Spolservis s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro AB Spolservis s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje AB Spolservis s.r.o.
IČO:
24845833
Firma:
AB Spolservis s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 6
Počet zaměstnanců:
10 - 19 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
11. 5. 2011
Sídlo AB Spolservis s.r.o.
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Ostatní podpůrné činnosti pro podnikání j. n.
Výpis údajů pro AB Spolservis s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje AB Spolservis s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
24845833
Jméno:
AB Spolservis s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
11. 5. 2011
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo AB Spolservis s.r.o.
Sídlo:
Dejvická 315/13, Praha 16000
Živnosti AB Spolservis s.r.o.
Živnost č. 1 Ostraha majetku a osob
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
7. 6. 2018
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba neelektrických zařízení pro domácnost
Výroba strojů a zařízení
Výroba jízdních kol, vozíků pro invalidy a jiných nemotorových dopravních
prostředků
Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků
Výroba zdravotnických prostředků
Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Sklenářské práce, rámování a paspartování
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
Potrubní a pozemní doprava (vyjma železniční a silniční motorové dopravy)
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
Ubytovací služby
Projektování pozemkových úprav
Projektování elektrických zařízení
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Poskytování technických služeb
Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné
mechaniky, optických přístrojů a měřidel
Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
11. 5. 2011
Statutární orgán AB Spolservis s.r.o.
Výpis údajů pro AB Spolservis s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje AB Spolservis s.r.o.
Soud:
Městský soud v Praze
11. 5. 2011
Spisová značka:
C 179809
IČO (identifikační číslo osoby):
24845833
Jméno:
AB Spolservis s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
11.5.2011
Zapsána dne:
11.5.2011
Kapitál AB Spolservis s.r.o.
Základní kapitál
200 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
11.5.2011
Sídlo AB Spolservis s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Dejvická 315/13, Praha 16000, Česká republika
11.5.2011
Předmět podnikání AB Spolservis s.r.o.
Platnost údajů od - do
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
11.5.2011
Vedení firmy AB Spolservis s.r.o.
Statutární orgán AB Spolservis s.r.o.
jednatel
Jan Pešek
Ve funkci
od 12.7.2019
Adresa
Dejvická 315/13, 16000 Praha
jednatel
Jan Pešek
Ve funkci
od 24.1.2016
do 12.7.2019
Adresa
Senovážná 995/2, 11000 Praha
jednatel
Josef Růžička
Ve funkci
od 11.5.2011
do 11.5.2016
Adresa
V Horkách 1431/26, 14000 Praha 4
jednatel
Josef Růžička
Ve funkci
od 11.5.2011
do 11.5.2016
Adresa
V Horkách 1431/26, 14000 Praha 4
jednatel
Jan Pešek
Ve funkci
od 11.5.2011
do 24.1.2016
Adresa
Senovážná 995/2, 11000 Praha 1
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .