Hlavní navigace

Znáte někoho, kdo je odvážný? Dejte nám na něj tip!

Hledáme nové hrdiny televizního seriálu Vodafonu Dvanáct odvážných o úspěšných podnikatelích.

Nemáme na mysli zrovna vašeho souseda, co vytáhne padesátku Startek denně a hučí do vás, že má zdravý kořínek. Hledáme podnikatele, kteří se nebojí jít za svými sny. Věříme, že nám o nich řeknete právě vy.

V produkci Vodafonu vznikly již tři série dokumentů Dvanáct odvážných, které se na TV Prima setkaly s mohutnou diváckou odezvou – každý díl sledovalo v průměru 400 000 diváků. To nás přesvědčilo, že má smysl pokračovat a proto se v roce 2007 můžete těšit na další sérii.

Pro čtvrté pokračování seriálu můžete nominovat své odvážné i vy! Pokud znáte odvážné a úspěšné podnikatele, nebuďte skoupí na slovo a dejte nám vědět na www.dvanactodvaznych.cz

.

Říká se, že “odvážnému štěstí přeje” a hrdinové Dvanácti odvážných o tom ví své. Takový Pavel Blata – výrobce minimotorek – ovládl devadesát procent trhu s minibiky v USA; majitel papírnické manufaktury Petr Řehák dodává luxusní ruční papír britské královně Alžbětě II. a třeba brnění od platnéře Martina Junka můžete vidět ve filmovém zpracování Harryho Pottera.

Tak co, znáte podnikatele, který je odvážný? Dejte nám na něj tip!