Hlavní navigace

Znáte někoho, kdo je odvážný? Dejte nám na něj tip!

Hledáme nové hrdiny televizního seriálu Vodafonu Dvanáct odvážných o úspěšných podnikatelích.

Sdílet

Nemáme na mysli zrovna vašeho souseda, co vytáhne padesátku Startek denně a hučí do vás, že má zdravý kořínek. Hledáme podnikatele, kteří se nebojí jít za svými sny. Věříme, že nám o nich řeknete právě vy.

V produkci Vodafonu vznikly již tři série dokumentů Dvanáct odvážných, které se na TV Prima setkaly s mohutnou diváckou odezvou – každý díl sledovalo v průměru 400 000 diváků. To nás přesvědčilo, že má smysl pokračovat a proto se v roce 2007 můžete těšit na další sérii.

Pro čtvrté pokračování seriálu můžete nominovat své odvážné i vy! Pokud znáte odvážné a úspěšné podnikatele, nebuďte skoupí na slovo a dejte nám vědět na www.dvanactodvaznych.cz

.

Říká se, že “odvážnému štěstí přeje” a hrdinové Dvanácti odvážných o tom ví své. Takový Pavel Blata – výrobce minimotorek – ovládl devadesát procent trhu s minibiky v USA; majitel papírnické manufaktury Petr Řehák dodává luxusní ruční papír britské královně Alžbětě II. a třeba brnění od platnéře Martina Junka můžete vidět ve filmovém zpracování Harryho Pottera.

Tak co, znáte podnikatele, který je odvážný? Dejte nám na něj tip!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).