Hlavní navigace

Změny v účetnictví a DPH 2012

Účetnictví roku 2012 je plné novinek a nenápadných změn. Eva Pilařová, auditorka a daňová poradkyně, oceněná za svoji lektorskou činnost v soutěži Daňař & daňová firma roku 2010 titulem Nejlepší lektorka v daních, připravila pro všechny dobré účetní jednodenní seminář na téma „Účetní a daňové novinky roku 2011 a 2012“.

Sdílet

V jeden den a na jednom místě – v příjemném prostředí hotelu Clarion Congress Hotel Prague na Praze 9 – se ve výkladu poradkyně dozvíte o všech legislativních změnách v daních z příjmů a DPH. Výklad bude spočívat v porovnání legislativy roku 2011 a 2012 s důrazem na vazbu do účetnictví.

Účetnictví a DPH 2012

Dále si na aplikovaných účetně daňových příkladech proberete daňové odpisy pohledávek a změny ve finančním leasingu. Z oblasti DPH pak zařadíte účetní a daňové zachycení insolvenčních daňových dokladů, skont, bonusů a reklamací, přenesení daňové povinnosti a ručení za daň, úpravu odpočtu a uplatnění poměrné části odpočtu. Oblast daně z příjmů i DPH bude vykládána formou řešených příkladů.

Co možná o paní Ivaně Pilařové nevíte? 

Miluje běhání ve sněhu, v horách i na poušti a zúčastnila se řady extrémních maratonů. V soutěži Daňař & daňová firma roku 2010 získala titul Nejlepší lektorka v daních. Od roku 1994 působí jako daňová poradkyně, od roku 1995 se věnuje také auditorské činnosti. Je autorkou řady knih a odborných článků, především z oboru účetnictví, daní a souvisejícího obchodního práva.

Navštivte její seminář a získejte profesionální jistotu! 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).