Hlavní navigace

WPB Capital – Váš partner ve světě financí

WPB Capital v rámci svého podnikání poskytuje ze zákona služby svým členům. Jedná se zejména o přijímání nadstandardně úročených vkladů a poskytování zajištěných úvěrů. Zdravé portfolio úvěrových obchodů je velmi dobrou garancí bezpečného zhodnocování prostředků pro všechny členy využívající nabídku depozitních produktů WPB Capital.

Sdílet

V současnosti je WPB Capital spořitelním družstvem s nejvyšším kapitálem v České republice, jehož výše činí 155 mil. Kč.

WPB Capital, spořitelní družstvo bylo založeno v roce 1999. Významným mezníkem pro působení WPB Capital a obecně celého sektoru spořitelních družstev bylo vytvoření stabilního právního rámce a harmonizace právních předpisů České republiky s legislativou Evropské unie. Z počátku uzavřená finanční instituce se tak otevřela širší veřejnosti.

Dohled nad činností spořitelních družstev vykonává ČNB. WPB Capital je zakládajícím členem Asociace družstevních záložen a dále aktivně pracuje na rozvoji družstevního bankovnictví v České republice.

WPB Capital v rámci svého podnikání poskytuje ze zákona služby svým členům. Jedná se zejména o přijímání nadstandardně úročených vkladů a poskytování zajištěných úvěrů. Zdravé portfolio úvěrových obchodů je velmi dobrou garancí bezpečného zhodnocování prostředků pro všechny členy využívající nabídku depozitních produktů WPB Capital.

Vklady klientů WPB Capital jsou včetně úroků dle zákona o bankách pojištěny, garantem bezpečnosti je Fond pojištění vkladů a vklady podléhají stejnému režimu ochrany vkladů jako vklady v bankovním sektoru.

Cílem a přáním WPB Capital je nabídnout svým členům alternativu k bankovním produktům a poskytnout finanční služby za výhodnějších podmínek.

Vkladové produkty WPB Capital jsou založeny na maximální jednoduchosti a přehlednosti. WPB Capital nabízí prostřednictvím vkladových účtů nadstandardní a bezpečné zhodnocení až 5,5% p.a. Minimální vložená částka představuje 100 000 Kč a délka vkladu činí nejméně 6 měsíců.

Úvěrové produkty WPB Capital se vyznačují individuálním přístupem k potřebám klienta a vysokou mírou flexibility. Klientům nabízíme úvěry od 500 000 Kč, financování už od 9% p.a., rychlé posouzení žádosti či pomoc při restrukturalizaci všech závazků.

Mezi hlavní výhody úvěrových produktů WPB Capital patří neúčelovost (americká hypotéka), schopnost poskytnutí úvěru až do výše 80% hodnoty zajištění, nastavení splátkového kalendáře dle finančních možností žadatele či zajištění úvěru kombinací různých způsobů zajištění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).