Hlavní navigace

Vysokorychlostní internet snadno a rychle

Internet, internet, internet. Slovo, se kterým se setkáváme a které slýcháme stále častěji. Služba původně určená pro vojenské potřeby se stala samozřejmou a nedílnou součástí našeho života.

Sdílet

Od svých prvopočátků služba prodělala obrovský vývoj, který ještě zdaleka nekončí. Počet aktivních a pasivních uživatelů se zvětšuje každým dnem. Internet se tak stal prostředím, které slouží uživatelům nejen k zábavě, ale také k práci. Díky celosvětovému měřítku si snadno srovnáte, kde se Vám vyplatí co nakoupit a optimalizovat tak svou finanční situaci. Zcela jednoznačně dle posledních statistik české Pošty vedou nákupy ve Spojených státech, přičiněné nízkou hladinou amerického dolaru.

Jedna věc je internet používat, ale druhá, neméně důležitá, si jej nechat zřídit od vhodného poskytovatele. Nabídka operátorů, kteří se na českém trhu pohybují, je více než dostatečná. Pro člověka nezasvěceného do problému může být až nepřehledná. Přicházíme do kontaktu s pojmy jako agregace, fup, dialery… Co si ale vybrat, kterou službu zvolit a při tom na nic nenaletět?

V současné době je již možné nechat si nastavit rozsah požadovaných služeb přesně na míru tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval. Nestane se Vám tak, že platíte peníze i za služby, které nevyužíváte… Je dobré si také ohlídat, aby Vámi vybraný tarif neměl žádné datové limity nebo dodatečné či na první pohled skryté poplatky. Důležité je také zajištění bezpečnosti připojení proti podvodnému přesměrování. Všechny tyto výhody nabízí tarif Českých Radiokomunikací s názvem Business Line. Už z názvu vyplývá, že jde o službu pro firemní zákazníky. Samozřejmostí je garance servisního dohledu 24 hodin, 7 dní v týdnu, a hlavně garantovaná dostupnost služby (SLA) 99,5%. V případě, že si vyberete i hlasové služby, je volání v domácí síti Českých Radiokomunikací zdarma, do ostatních sítí můžete čerpat volné minuty.

Při objednávce do konce listopadu navíc obdržíte praktický dárek. Ušetřit tak můžete hned dvakrát – nejen Váš čas, ale i Vaše finance. Pro zřízení služby nemusíte mít pevnou linku aktivní, stačí, když je zavedena do Vaší kanceláře nebo provozovny. Více informací naleznete na www.radiokomunikace.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).