Hlavní navigace

Vyhrajte dvakrát s Oracle 10g

Společnost Oracle v těchto dnech spustila stránku věnovanou databázi Oracle 10g, konkrétně její základní edici Standard Edition One.

Sdílet

Kromě možnosti blíže se seznámit s tímto jedinečným produktem, prozkoumat jeho vlastnosti a objevit jeho výhody, jsme pro vás připravili výherní anketu, ve které můžete vyhrát skvělé ceny.

Oracle

A o co se vlastně hraje?

1× Digitální fotoaparát
2× CD/MP3 přehrávač
2× Digitální záznamník

… a dalších 95 cen

Více na oracle10g.mega­loman.com.

S Oracle 10g můžete vyhrát dvakrát

Podruhé vyhrajete, jestli se rozhodnete pro Oracle 10g Standard Edition One. Už tato základní edice databáze Oracle 10g poskytuje o hodně více než standardní funkcionality základních edicí jiných dodavatelů:

  • Podpora práce s textem
  • Workflow
  • Plnohodnotná podpora XML
  • Práce s geopolohovými daty
  • Webovský přístup
  • Flashback Database

Více na oracle10g.mega­loman.com.

O společnosti Oracle Corporation

Oracle je druhá největší softwarová firma na světě a vedoucí dodavatel nejmodernějších globálních e-business řešení pro komerční internet a webové aplikace. S ročním obratem přesahujícím 10 miliard dolarů, společnost nabízí svou internetovou platformu, nástroje a internetové aplikace, k těm pak náležité konzultace, výuku a podporu ve více než 145 zemích po celém světě.

Oracle je první softwarová společnost, která vyvíjí a zaměřuje se stoprocentně na internetový software díky úplné řadě produktů: databáze, aplikační server, obchodní aplikace, podpůrné nástroje a aplikační vývojové nástroje. Sídlo společnosti je v Redwood Shores v Kalifornii, USA.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).