Hlavní navigace

Dvě výhody v jednom

Chcete-li, aby vám investované peníze přinesly nadprůměrný a zaručený výnos, spolehněte se na jistotu stavebního spoření. Potřebujete-li si levně půjčit peníze na bydlení, opět vám poslouží stavební spoření. Chcete-li skutečně ušetřit, využijte výhod, které vám nyní nabízí stavební spořitelna Wüstenrot.

Sdílet

Úvěry zdarma

Od začátku května vyřizuje stavební spořitelna Wüstenrot všechny žádosti o překlenovací úvěr fyzických osob zdarma. Např. u úvěru ve výši 1 milion korun tak na poplatku za poskytnutí úvěru ušetříte 10 000 korun. Bezplatné vyřízení se týká i úvěrové novinky – překlenovacího úvěru na koupi bytu, příp. rodinného domku v rámci privatizace obecních a státních bytů, který je poskytován bez zajištění zástavním právem k nemovitosti. Stavební spořitelna Wüstenrot tímto úvěrem vyšla vstříc klientům, kteří podle běžných pravidel privatizace musejí nejdříve uhradit kupní cenu a až poté je byt převáděn do jejich vlastnictví. Nový překlenovací úvěr je možno čerpat až do výše 2 milionů korun, podmínkou jeho poskytnutí je rok spoření u jakékoliv stavební spořitelny a naspoření či jednorázové vložení 10 % cílové částky.

Nejvyšší výnos

Stavební spořitelna Wüstenrot vám v současné době nabízí nejvyšší garantovaný úrok z úspor na trhu ve výši 2,2 % p.a., který vám zajišťuje nadstandardní výnos. Využijete-li optimálně státní podporu, tzn. že ročně uspoříte 20 000 korun a stát vám k úsporám přispěje 3000 korun ročně, dosáhnete při šestiletém spoření čistého průměrného ročního výnosu přes 7,1 %. Spořit však můžete neomezeně dlouho a přitom stále čerpat státní podporu. A i když jste dnes možná přesvědčeni o tom, že stavební spoření je pro vás jen prostředkem vytváření finanční rezervy, kdykoliv budete potřebovat, můžete požádat o úvěr na bydlení.

Více informací zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).