Hlavní navigace

Úvěr na podnikání, který se přizpůsobí Vašim potřebám? Podnikatelská rychlá půjčka.

V Raiffeisenbank dnes připraví úvěr na míru Vašemu podnikání. 50 tisíc až 1,5 milionu Vám schválí během 30 minut a na účtu je budete mít do 24 hodin. Banka Vám navrhne v nejvyšší možné částce několik variant úvěrů, ze kterých si sami vyberete, co je pro Vás nejvhodnější.

Sdílet

Můžete si zvolit Podnikatelskou rychlou půjčku na investice, Podnikatelský kontokorent na provoz, leasing na nákup osobního či nákladního automobilu nebo kombinaci těchto možností. Zvolíte si také dobu splatnosti (1 rok až 5 let) a způsob zajištění. Nemějte obavy, pokud nevlastníte nemovitost – úvěr můžete získat i bez zajištění nemovitostí. Všechny uvedené typy financování Vám banka schválí současně, nemusíte vyplňovat novou úvěrovou žádost. Aktuálně Raiffeisenbank připravila zvýhodněnou nabídku – pokud si zvolíte kombinaci Podnikatelské rychlé půjčky a kontokorentu, získáte 100% slevu na poplatku za poskytnutí úvěru, který činí minimálně 5 000 Kč.

Podnikatelská rychlá půjčka, kontokorent a leasing jsou určeny podnikatelům a menším firmám s minimálně dvouletou historií podnikání a ročními tržbami do 30 milionů korun. Pro zjištění Vaší finanční situace stačí bance předložit pouze vyplněnou žádost a daňová přiznání za poslední dva roky. Abyste mohli získat úvěr, nemusíte být nutně v zisku, důležitá je výše Vašich tržeb. Více se dozvíte na bezplatné telefonní lince 800 313 314 nebo na kterékoli z 50 poboček Raiffeisenbank v České republice.

Navštivte internetové stránky www.rb.cz a vyplňte a odešlete kontaktní formulář. Následně Vás zkontaktuje bankovní poradce a projedná s Vámi konkrétní úvěrovou nabídku.

Více informací zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).