Hlavní navigace

Ušetřete až 100.000 Kč!

Získat peníze na nové bydlení formou hypotečního úvěru je dnes už poměrně jednoduchou záležitostí. Standardně však musíte platit různé poplatky, které jsou s každým hypotečním úvěrem spojeny. Hypoteční banka Vám nyní nabízí možnost ušetřit na poplatcích až 100.000 korun.

Sdílet

Koupí nového bydlení to nekončí, mohou Vás čekat různé rekonstrukce, malování nebo i pořízení nového nábytku. Navíc pokud plánujete využít hypoteční úvěr, nevyhnete se poplatkům spojených s jeho vyřízením, čerpáním, za vedení účtu a dalším. Hypoteční banka Vám nyní přináší akční nabídku, díky které můžete ušetřit na poplatcích až 100.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat do nové koupelny, koberce nebo vysněného sofa. Akční nabídka je platná až do konce listopadu 2008.

A jak poplatky ušetříte?

Zvolíte-li si hypoteční úvěr do 85% zástavní hodnoty nemovitosti s fixací úrokové sazby na pětileté a delší období, nemusíte platit vybrané poplatky. Hypoteční úvěr si můžete vybrat z široké nabídky Hypoteční banky, kombinovat jej s dalšími produkty i službami, jako např. pojištění nemovitosti, domácnosti ale i odpovědnosti, navíc i s neúčelovou částí a tím získat peníze třeba na další zařízení. Akční nabídka se však nevztahuje úvěry bez doložení příjmů, na Americkou hypotéku a Předhypoteční úvěr.

Které poplatky vlastně ušetřím?

Především poplatek za zpracování hypotečního úvěru, za potvrzení o zaplacených úrocích a za správu hypotečního úvěru, za obraty a výpisy. Další poplatky, které můžete ušetřit jsou dány dle charakteru úvěru. Je to např. poplatek za postupné čerpání, za protokol o stavu stavby, za poskytnutí Neúčelové části úvěru a další.

Více informací, kolik můžete s akční nabídkou ušetřit získáte na www.hypotecnibanka.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).