Hlavní navigace

Úrok, který si zapamatujete

Znáte výnos ze svých úspor? Jsou 4 % hodně nebo málo? Až 70 % lidí neví, jaký má úrok v bance! Pokud nechcete, aby Vaše peníze zahálely, hledejte výnos, který si zaslouží. Bankovní vklady s nejvyšší úrokovou sazbou na trhu nyní nabízí Clear Deal od J&T Banky.

Sdílet

Clear Deal je nová služba, v rámci které jsou nabízeny nadstandardně úročené termínované vklady. Při minimální úložce 500 000,– Kč na jeden rok získáte úrok 4 % p.a., dvouletý vklad Vám bude úročen dokonce 4,5 % p.a. Navíc u vkladů 1 milion a více získáte týdenní pobyt v Tatrách pro dvě osoby. To vše bez poplatků a se standardním pojištěním do výše 50 tisíc eur.

Velkou devizou nové služby Clear Deal jsou jasně dané a transparentní podmínky. Pro aktivaci služby stačí uzavřít jednu rámcovou smlouvu, což můžete udělat korespondenčně nebo si domluvit návštěvu některého z finančních poradců, se kterými J&T Banka spolupracuje. Jednotlivé vklady poté sjednáváte zasláním prostředků na příslušný účet u J&T Banky. Po jejich ukončení Vám zhodnocené prostředky automaticky banka zašle zpět na Váš účet.

A to není všechno. Aktuálním bonusem je již zmíněný týdenní pobyt v jednom z Grand hotelů v Tatrách pro dvě osoby. Bonus získáte ihned po založení vkladu. To není špatný deal, co Vy na to?

J&T Banka působí na českém trhu více než deset let. Specializuje se především na nejmovitější klientelu a nejen v tomto segmentu patří dlouhodobě k nejúspěšnějším finančním institucím na českém trhu. Nyní prostřednictvím služby Clear Deal přináší nabídku i pro širší veřejnost.

Více na www.cleardeal.cz.


<![CDATA[
_gde_namnbsilrh = new Image(1,1);
_gde_namnbsil­rh.src=‚http:
g­decz.hit.gemi­us.pl/_‘+(new Date()).getTi­me()+‚/redot.gif?id=pyB­FB.sR.cRrnCaI­WO1_Kbcc78XY4484hE­Ga0k_oWpv.H7/stpa­ram=namnbsilrh‘;
//]]>

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).