Hlavní navigace

Účtujte s jistotou a předcházejte chybám!

Jako účetní nesete velkou zodpovědnost, proto se vyplatí mít neomezený přístup do ověřeného a spolehlivého zdroje účetních, daňových a mzdových informací.

Sdílet

Až do konce října máte nyní možnost neomezeně a zdarma přistupovat do ověřené, stále rostoucí a aktualizované databáze bezmála deseti tisíc dotazů na účetní, daňovou, mzdovou a právní problematiku a odpovědí od renomovaných odborníků a specialistů. Vyzkoušejte si databázi Otázky a odpovědi pro účetní společně s oblíbenou informační službou ÚČETNÍ STANDARD právě teď v plné verzi zdarma.

Kdo by chtěl mít možnost používat databázi i po uplynutí zkušebního období, stačí si jednoduše objednat roční předplatné informační služby ÚČETNÍ STANDARD na portálu Účetní kavárna.
Přístup do databáze Otázky a odpovědi pro účetní tak získáte automaticky zdarma jako bonus.

Kromě stálého a neomezeného přístupu do databáze, budete pak moci využívat komplexní portfolio odborných účetních a daňových informací na jednom místě.
Balíček ÚČETNÍ STANDARD obsahuje: 

  • tištěný časopis Účetnictví v praxi,
  • komentáře, předpisy a výklady účetní a daňové problematiky s příklady,
  • komentované judikáty,
  • účtovou osnovu s výkladem k jednotlivým třídám,
  • a nejrůznější účetní dokumenty, formuláře a návody.

Je pravdou, že chybovat je lidské a odpouštět božské, ale nezapomeňte, že na finančních úřadech bozi nesedí a úspěšně účtuje a podniká pouze ten, kdo má jako první potřebné, a především spolehlivé informace. A díky produktům společnosti Wolters Kluwer ČR je máte.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).