Hlavní navigace

Ucetnikavarna.cz – Čerstvé informace. Horké diskuse.

Nevíte si rady se zaúčtováním svého případu? Potřebujete odbornou radu při vyplňování daňového přiznání svého klienta? Chcete se podělit o zkušenosti s daňovými odpočty? Pak je tu pro vás ucetnikavarna.cz.

Sdílet

Renomované vydavatelství Wolters Kluwer ČR, a. s., spustilo portál ucetnikavarna.cz určený pro nejširší potřeby účetních ze všech sfér účetnictví. Portál má komunitní charakter, což znamená, že je spoluvytvářen jak týmem profesionálů a odborníků, tak i registrovanými uživateli z oboru. Máte tak možnost klást otázky a dostat na ně téměř okamžitě odpověď nebo se podělit s ostatními o své zkušenosti.

Jako registrovaný uživatel zde naleznete všechny informace, které denně potřebujete – přehled novinek z účetnictví a daní, informace o legislativních změnách, kalendář s termíny placení daní, formuláře, tiskopisy, vzory dokladů, vzory smluv a podání pro úřady, tabulky se sazbami daní nebo kalkulačky. Zdarma máte k dispozici také výběr odborných článků z časopisu Účetnictví v praxi, Účetnictví neziskového sektoru a Účetnictví, daně a právo v zemědělství.

Komunitu tvoří diskuse. Těch je na ucetnikavarna.cz aktuálně otevřených kolem 1300 v celkem devíti tematických okruzích. Denně přibývá více než 40 příspěvků, reakce na dotaz přichází i pár hodin po zveřejnění. Takto můžete využít rady či znalosti svých účetních kolegů nebo sami poradit a sdílet své zkušenosti z praxe. Momentálně nejžádanějšími diskusními kategoriemi jsou Daň z příjmů, Neziskový sektor a územní samospráva, Pracovní právo či DPH.

Pro využití všech těchto služeb je nutná jednoduchá registrace, která je zdarma. Stačí vyplnit své uživatelské jméno, zadat heslo, jméno a kontaktní email. Registrace bude obratem potvrzena na email a pak už je pouze na vás, nakolik budete chtít využívat možnosti, které ucetnikavarna.cz nabízí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).