Hlavní navigace

Osobní účet zdarma? V Komerční bance ke každému podnikatelskému účtu!

Komerční banka připravila pro podnikatele výhodný Program DUO. Podnikatelé a statutární zástupci firem díky němu získají vedení osobního balíčku Duo konto zcela zdarma, a to po celou dobu vedení libovolného podnikatelského balíčku KB. Díky Programu DUO mohou spravovat osobní i firemní finance odděleně, a přitom na jednom místě za jednu cenu.

Sdílet

Osobní účet DUO je efektivním řešením pro správu osobních financí. Zdarma mohou podnikatelé získat běžný účet s měsíčními výpisy zasílanými elektronicky nebo poštou, platební kartu VISA Electron včetně dvou výběrů z bankomatů KB měsíčně a telefonní nebo internetové bankovnictví.

Program DUO využije široká škála firem a podnikatelů. Osobní účet DUO mohou zdarma získat podnikatelé a statutární zástupci firem k vedení celé řady podnikatelských balíčků KB  – balíčku Efekt Start pro začínající podnikatele, balíčku Efekt pro snadnou a jednoduchou správu podnikatelských financí, Komfort pro komplexní správu firemních financí či Excelent pro náročné firemní klienty. Lékaři, lékárníci, stomatologové či jiní odborníci pracující ve zdravotnictví mohou využít výhodný balíček Optimum Medicum a pojišťovací poradci balíček Optimum pro pojišťovací poradce.

Spojení osobních financí a podnikatelského účtu „pod jednu střechu“ přináší řadu výhod. Nemusíte nosit v hlavě návod na obsluhu dvou různých aplikací internetového bankovnictví ve dvou různých bankách, nemusíte navštěvovat dvě různé pobočky a pro základní bankovní operace můžete využívat služeb jednoho bankovního poradce.

Zjistěte o Programu DUO od Komerční banky více – navštivte kteroukoli pobočku Komerční banky, zavolejte na bezplatnou Infolinku KB 800 111 055 nebo navštivte internetové stránky www.kb.cz.


<![CDATA[
_gde_penkqiplhp = new Image(1,1);
_gde_penkqiplhp­.src=‚http:
gdec­z.hit.gemius.pl/_‘+(new Date()).getTi­me()+‚/redot.gif?id=d106­scs5r1M2.LsZTE­Ue5qPM.jziBPrtkA1Y­je3FlXH.V7/stpa­ram=penkqiplhp‘;
//]]>

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).