Hlavní navigace

Sjednoťte své úvěry a ušetříte!

Sjednocení všech úvěrů s Combi půjčkou Cetelem přináší 4 hlavní výhody pro každého – jednu nízkou splátku, dodatečné prostředky na nové plány, žádné měsíční poplatky a celkové zjednodušení splácení úhradou pouze jedné pravidelné měsíční splátky.

Sdílet

Sjednocení všech úvěrů do jednoho je jednoduchý prostředek, jak si ulehčit od starostí, které se každý měsíc opakují. Několik různých splátek napíná nejen domácí rozpočet, ale také navyšuje nároky na sledování jaké společnosti, v jaké výši a v jaký čas každý měsíc splátky posílat.

Combi půjčka Cetelem nabízí elegantní způsob, jak se těchto starostí zbavit, a přidává ještě něco navíc! Jejím základem jsou čtyři hlavní výhody.

Ulevíte svému rodinnému rozpočtu. S Combi půjčkou Cetelem totiž budete hradit mnohem nižší měsíční splátku než tvoří součet Vašich současných splátek.

Získáte dodatečné prostředky na nové plány. Poskytneme Vám minimálně 20 000 Kč, které budou již započteny v nové splátce. Novou nižší splátku tak tvoří nejen současné úvěry, ale také další prostředky navíc.

Neděláte si starosti se správou půjček. Nezanedbatelnou výhodou je jednoduchá správa Combi půjčky. Místo několika splátek platíte pouze jednu nízkou splátku.

Podmínky pro poskytnutí Combi půjčky jsou velmi jednoduché. Combi půjčka je určena pro občany ČR ve věku 18–65 let. Pro stanovení výše poskytnuté částky je rozhodující také rozpočet domácnosti klienta. Cetelem má zájem nezatěžovat nadměrně rozpočty klientů, a proto sjednocuje jejich úvěry tak, aby výsledná splátka byla nižší a šetřila měsíční výdaje domácnosti.

Combi půjčka Cetelem nabízí jednoduché a praktické řešení, jak ulevit rodinnému rozpočtu a zbavit se starostí s více úvěry. Pro další informace klikněte zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).