Hlavní navigace

Roste vaše mzda adekvátně?

Průměrná mzda podle Českého statistického úřadu se v roce 2004 zvýšila o 6,8 % na 18 035 korun. Více než dvě třetiny lidí této částky ani zdaleka nedosahují, a přitom by měli možnost se svými schopnostmi získat mnohem výhodnější postavení. Podle Adély Humlové, ředitelky společnosti AXIOS, je hlavním důvodem nespokojenosti pomalý růst mezd na jednom pracovišti. "Z našich zkušeností si lidé s každým novým zaměstnáním finančně polepší."

Sdílet

Reklama

Lidem, nespokojeným se svou prací a platovým ohodnocením, mohou pomoci zlepšit jejich situaci personální agentury. Všeobecné mínění o nich však není vždy valné díky tomu, že uchazeči mnohdy nemají příležitost podrobně popsat své představy, nejsou dostatečně informováni, zda a jak se jejich případem někdo zabývá a někdy je tu dokonce i snaha vybírat poplatky za zaregistrování.

Na našem trhu však existují i agentury, které se snaží tomuto trendu čelit. Jednou z nich je i společnost AXIOS, která se organizací výběrových řízení zabývá již od roku 1995.

V rámci zkvalitnění služeb vyvinula unikátní CRM systém PEXESO, který uchazeči o práci umožní nastavit detailně své požadavky, sledovat průběh výběrových řízení, do kterých se přihlásil i zpětnou vazbu ke své přihlášce. Svá data může samozřejmě kdykoli editovat na internetu pod chráněným přístupem, nebo je i vyjmout. Uchazeč o práci je zde opravdovým zákazníkem, kterému je kdykoli k dispozici přehled o veškeré komunikaci s agenturou a o všech nových pracovních nabídkách. Má tak zároveň naprostou kontrolu nad tím, do jaké firmy byl doporučen a jak tato firma na jeho prezentaci reagovala.

Vedle těchto technických možností však není opomenut ani důležitý osobní kontakt s klienty, na kterém si AXIOS zakládá.

Registraci do systému PEXESO můžete provést zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).