Hlavní navigace

Quickly! Rapidement! Presto! Schnell! ….Šupito!

Vdělěi jtse, že váš mezok je sochepn pčeříst i sovla, ve krýtech jsou pezřeánhá pesníma? Je to puzohorondá dedovsont. Váš mzeok je úsnažý pledakeřteal. Musíte však tento jazyk dokonale ovládat.

Sdílet

Pro pár slov nebo rychlou orientaci v textu jsou dobré internetové překladače. Zkoušeli jste ale zadat jim překlad důležité prezentace, obchodního dopisu nebo nabídky klientovi? Výsledky radit využívat ne stále. I když jste udělat až do několik sekund, jsem jistota výsledek není používat. Co udělat zdali upotřebit půst a hotový lahodný? Takže jinak.

Je tedy třeba zapojit profesionální překladatele, nikoli stroje. Lze se buď pídit po překladateli na volné noze, zkoušet, jestli má volnou kapacitu, a dohadovat se o ceně, nebo se svěřit do rukou překladatelské agentuře.

Jak to probíhá? Zavoláte do agentury nebo využijete jejich webový formulář a text odešlete ke kalkulaci. Někdo se ho ujme, stanoví rozsah, zváží, jak rychle text potřebujete a zhodnotí “sílu klienta” (rozuměj odhadne, jak vysokou cenu si může dovolit nastřelit, aby to klienta neodradilo). Pak vás agentura kontaktuje. Vy se rozhodnete, jestli cenovou nabídku přijmete, a voláte či píšete do agentury závazné objednání. Teprve pak začíná agentura hledat vhodného překladatele, jemuž text zadá.

Tohle celé většinou trvá desítky minut nebo i hodiny.

A potom je tu řešení moderní, svižné, průhledné. Šupito.cz. První plně on-line překladatelská agentura na českém trhu.

Na stránkách www.supito.cz najdete slovní kalkulačku, do níž jednoduše vložíte text, který potřebujete přeložit, stanovíte výchozí a cílový jazyk a odbornost textu – a kalkulačka vám okamžitě, v reálném čase spočítá rozsah textu, konečnou cenu za překlad i den a hodinu odevzdání.

Agentura Šupito.cz přichází s unikátním systémem objednávání a zadávání zakázek výhradně on-line. Klient si spočítá cenu a zjistí termín odevzdání – a tyto údaje jsou závazné a konečné. Žádné další skryté příplatky a náklady.

Šupito.cz účtuje jednotné, průhledné ceny bez ohledu na jazyk, směr překladu nebo odbornost. A jelikož i další zpracování a zadání zakázky probíhá on-line, putuje objednaný překlad k vybranému vhodnému překladateli během několika málo minut. Jeden z více než 500 překladatelů se tak textu začíná okamžitě věnovat.

Šupito.cz tak může být rychlejší a flexibilnější než tradiční překladatelské agentury, protože šetří administrativní zatížení – a vy dostanete svůj překlad dříve a levněji: ušetříte až 40 % nákladů.

Agentura Šupito.cz se specializuje na pět nejrozšířenějších světových jazyků – angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu a ruštinu – a vedle jazykových korektur a překladů v běžných termínech nabízí také expresní překlady už do 2, 4 či 24 hodin od objednání.

První plně on-line překladatelská agentura Šupito.cz. www.supito.cz.

Kontakt pro média:
Štěpán Vorlíček
Email: stepan.vorlicek@su­pito.cz
Mobil: 777 820 531

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).