Hlavní navigace

Prožijte bohaté a veselé Vánoce!

Komerční sdělení
Poslední adventní týden je tady, zdobíme vánoční stromky a přemýšlíme co udělá radost naším blízkým. Už víte, čím je obdarujete, ale ptáte se: „Kde na to vezmu potřebné finance?“.

Sdílet

Vaším řešením může být půjčka. Na českém trhu se zejména v předvánočním období objevuje spousta nabídek s úvěrovými produkty od bank i jiných finančních institucí. Důležité však je vybrat si tu pravou.

Cetelem - Vánoce

Jednou z nejvýhodnějších je ON-LINE PŮJČKA CETELEM, která Vám snadno a rychle umožní financovat Vaše plány. Za povšimnutí stojí zejména nízký úrok – již od 8,5% ročně (RPSN od 9,23%), ale i velmi krátká doba na vyřízení. Díky on-line formuláři se předběžné posouzení Vaší žádosti dozvíte ihned po jejím odeslání a peníze můžete mít na svém účtu do třech dnů od doručení potřebných dokumentů do společnosti CETELEM ČR, a.s. Veškeré formality vyřídíte z pohodlí domova či kanceláře – přes internet, telefon a poštou, nemusíte nikam chodit!

Parametry půjčky si určíte sami, přesně na míru Vašim potřebám. Výše úvěru je od 20 000 Kč až do 1 000 000 Kč. Délku splácení si můžete zvolit od 6 do 72 měsíců. Společnost CETELEM ČR, a.s. navíc poskytuje ON-LINE půjčku bez jakýchkoliv poplatků za uzavření smlouvy i za vedení úvěrového účtu.

A kdo může o tuto půjčku zažádat? Dá se říci, že skoro opravdu každý, stačí být občanem České republiky starším 18 let a mít pravidelný zdroj příjmů. Pro půjčku není zapotřebí ručitel ani žádná jiná forma zajištění.

Více podrobností o ON-LINE půjčce naleznete na internetových stránkách společnosti CETELEM ČR, a.s.: www.cetelem.cz. nebo na www.onlinepujcka.cz, kde můžete rovnou o půjčku i zažádat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).