Hlavní navigace

PRAGUE GATE – NEODOLATELNÝ VÝHLED NA PRAHU

Prague Gate, developerský počin společnosti Mayfield, který v roce 2002 oslovil Českou pojišťovnu natolik, že si zde zřídila své působiště na pět let, se objeví na pražském trhu s kancelářskými realitami již během třetího čtvrtletí tohoto roku

Sdílet

Budova navržená architektonickou kanceláří AGS a postavená společností Mayfield, bude po pěti letech opět k dispozici díky tomu, že se Pojišťovna, podobně jako mnoho jiných bank, odstěhuje „pod vlastní střechu“. Majitelem budovy je stále původní developer Mayfield, člen anglické skupiny FORDGATE GROUP.

Dnes tedy již perfektně prověřená budova s jedním z nejkrásnějších výhledů na celou Prahu nabídne svým klientům více než 12.000 m2 plochy v kancelářích typu A a dostatečné množství parkovacích míst ve dvou patrech pod zemí a také stání na přilehlém pozemním parkovišti.

Veškeré prostory v budově jsou díky dlouhodobému působení stávajícího nájemce dokonale technicky prověřené a všechny drobné nedostatky vyřešené a odpovídají nejvyšším požadavkům na technologické standardy kancelářských budov. Jako jedná z mála pražských budov je Prague Gate vybavena nákladním výtahem a také umožňuje umístění masivní reklamy na střeše. Vzhled interiérů společných prostor plánuje developer upravit dle návrhů renomovaných interiérových architektů, kanceláře pak budou připravovány na klíč dle požadavků jednotlivých nájemců. Pronajímatel je připraven jednotlivá patra dělit a vyhovět i poptávce menších a středních firem. Možnost pronájmu je tedy velmi flexibilní. Umožňuje to i architektonické řešení budovy a jednotlivých pater.

Pro nájemce bude v budově zajištěna 24 hodinová recepce a velmi příjemná jídelna restauračního typu. Budova dále nabízí atraktivní, zajímavě architektonicky řešené prostory s vysokými stropy pro případný show-room. Nadstandardní výhled i z nižších pater budovy není v případě budovy PRAGUE GATE jen marketingový trik, díky poloze budovy postavené na jednom z nejvyšších bodů nadmořské výšky v Praze je výhled opravdu zaručený.

Lokalita budovy, její dostupnost, dosažitelná infrastruktura a extrémní viditelnost z nejfrekvento­vanější české dálnice dělají z budovy PRAGUE GATE opravdovou „orchidej“ mezi pražskými kancelářemi. Budova leží přímo u sjezdu a nájezdu z dálnice D1, v docházkové vzdálenosti od stanice metra Chodov a přímo u budovy se nachází i autobusová zastávka MHD. K budově Prague Gate dále přiléhá Euro Hotel, KFC, čerpací stanice a Baumax. V docházkové vzdálenosti je také jedno z největších nákupních center Centrum Chodov.

Orchidej se při znovuuvedení budovy Prague Gate na trh nezmiňuje pouhou náhodou. Květ této tropické květiny se stal marketingovým symbolem budovy a bude provázet celou komunikační kampaň, pravděpodobně se objeví i v interiérech budovy. S naším prvním klientem jsme kvalitativně vyrostli, brzy uvidíte, jak rozkveteme!

V současnosti Mayfield dokončuje budovu LOUVRE, která je součástí projektu MAYFIELD GALLERIES v pražských Radlicích. Budova má již svého prvního nájemce společnost LUKOIL, který se nastěhuje v průběhu září 2008. LUKOIL si pronajal celou jednu třetinu budovy. V případě LOUVRE jde rovněž o kanceláře typu A s dostatečným množstvím parkovacích míst. Lokalita, kde se Mayfield Galleries nachází je naprosto výjimečná dostupností s ohledem na všechny dálnice, přístup k letišti a rovněž na občanskou vybavenost. Sama budova LOUVRE je výjimečná velkorysým architektonickým řešením, které ještě podtrhují použité materiály jako dřevo a kámen. Symbolem projektů, které developuje Mayfield je vždycky něco navíc. Budovy PRAGUE GATE a LOUVRE jsou toho příkladem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).