Hlavní navigace

Polštář proti poklesům a bezpečnější výnosy

Nahlédněte bez obav do světa investic. Nový konzervativní ING Multifond Aktiv V5 nabízí jednoduchou investici s možností zajímavého zhodnocení.

Sdílet

Ing Multifond

Přechod z bankovního účtu k investování zpravidla znamená složité rozhodování, jak namíchat investice ve správném poměru. Jsou ale i jednoduché nástroje. Nový ING Multifond Aktiv V5 vychází ze strategie lucemburského privátního bankovnictví. „Klidný spánek při investování je dlouhodobě důležité téma pro naše investory. V posledních letech jich přibývá. Chtějí lepší výnosy než v bance a limitovanou možnost poklesů,“ říká Miloš Filip z ING Investment Management.

Ing Multifond 3

Jak to funguje?

Fond cílí čistý roční výnos +2 % nad výnosy peněžních účtů, a to za každého počasí na finančních trzích. Aby měli investoři dobrou šanci na výnosy vyšší než v bance, nechává fond většinu peněz v obligacích. S menší částí rotuje mezi dalšími druhy investic, jako jsou akcie, nemovitosti a komodity. Míří tam, kde je růst a kde nehrozí razantní propady.

Polštář proti poklesům

Majetek řídí fond tak, aby klíčová část portfolia představovala bezpečný polštář. Jeho cílem je dosahovat pravidelných zisků. Pokud dojde k výjimečnému ročnímu poklesu, neměl by přesáhnout pět procent.

Co je ještě dobré vědět o ING Multifondu Aktiv V5?

Vstupní a výstupní poplatky jsou nulové a čím dříve se klienti rozhodnou pro investici, tím více získají – prostředky určené k první investici jsou při uložení v ING úročeny zvýhodněnou sazbou o 1% p.a. vyšší než na ING Kontu. Více informací naleznete na www.ing.cz nebo zjistíte na naší bezplatné lince 800 159 159.

S investováním jsou spojena některá rizika. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích. Hodnota investice může kolísat a není zaručena návratnost investované částky. Všechny důležité informace týkající se zmíněného fondu, a to včetně výhod a rizik spojených s investicí do něj, jsou k dispozici v prospektu zveřejněném na www.ing.cz.

.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).