Hlavní navigace

ON-LINE půjčka Cetelem – výhodná a transparentní

ON-LINE půjčka Cetelem představuje možnost pro financování Vašich plánů, naprosto transparentní a bez skrytých poplatků. A navíc je výhodná: stále můžete získat 150 000 Kč na cokoli za 2 950 Kč měsíčně!

Sdílet

Půjčka je jednou z možností, jak financovat své přání a projekty. Pro výběr nejvhodnějšího úvěru je dobré udělat si přehled napříč poskytovateli. Internet pak nabízí mnoho možností pro srovnání jednotlivých nabídek. Často se však setkáte s informacemi o parametrech půjčky začínajících „od“, u kterých je velmi obtížné zjistit, jaké vlastně budou finální náklady spjaté s úvěrem.

ON-LINE PŮJČKA Cetelem představuje možnost pro financování Vašich plánů, naprosto transparentní a bez skrytých poplatků.


On-line kalkulačka pro snadné nastavení parametrů

Díky on-line kalkulačce si můžete nastavit parametry Vaší půjčky přesně podle Vašich potřeb a možností. Na výběr máte délku splácení od 6 do 84 měsíců, popřípadě stačí zadat maximální možnou měsíční splátku a kalkulačka Vám automaticky vypočte příslušnou délku.

Žádné dodatečné navýšení měsíční splátky

Výpočtem v on-line kalkulačce získáte všechny podstatné informace o půjčce – měsíční splátku, úrokovou sazbu, RPSN. Parametry, které si v kalkulačce nastavíte, jsou konečné a v průběhu schvalovacího procesu již nedojde k jejich změně. Nemusíte se tak obávat žádných dodatečných poplatků ani navýšení úrokové sazby. Ve výsledné měsíční splátce je navíc zahrnuto také pojištění schopnosti splácet pro případ nenadálých situací.

On-line žádost bez poplatků

ON-LINE půjčka Cetelem je poskytována bez poplatků za uzavření smlouvy nebo vedení účtu.

Speciální letní nabídka!

Do 31. 8. 2009 máte navíc možnost získat 150 000 Kč se zvýhodněnou měsíční splátkou 2 950 Kč. Uvedená splátka platí pro délku splácení 72 měsíců, RPSN 12,92.


Více informací na http://www.cetelem.cz/osobni-pujcka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).