Hlavní navigace

Objevte svoji PERSPEKTIVU u Kooperativy!

Investiční životní pojištění PERSPEKTIVA reprezentuje moderní skupinu produktů vyznačující se značnou flexibilitou. V průběhu pojištění lze pracovat se všemi jeho parametry a zároveň dosahovat nadstandardního zhodnocení.

Sdílet

Kooperativa

Zájem o investiční životní pojištění dynamicky roste. Není divu, tento produkt nabízí vysokou flexibilitu, variabilitu a možnost reagovat na aktuální životní situaci. Současní klienti jsou náročnější na způsob investování svých prostředků, neboť se chtějí sami podílet na rozhodování, kam budou jejich peníze vloženy. PERSPEKTIVA reprezentuje moderní skupinu produktů vyznačující se značnou flexibilitou, přičemž v průběhu pojištění lze pracovat se všemi jeho parametry a zároveň dosahovat nadstandardního zhodnocení.

Investiční životní pojištění PERSPEKTIVA nabízí jiné způsoby investování než pojištění běžné, neboť je navázáno na investiční fondy a díky tomu dosahuje vysokého zhodnocení. Progresivní program využívající vkladů do podílových fondů zhodnotil klientům Kooperativy za rok 2005 jejich investici o 25,52 %.

Díky Kooperativě však není třeba detailně znát podmínky na finančních trzích, klientovi stačí pouze zvolit správnou strategii – konzervativní, dynamickou nebo progresivní – podle toho, jak je ochoten riskovat. Navíc má klient možnost průběžně disponovat naspořenými prostředky, takže na své peníze nemusí čekat až do konce pojištění. PERSPEKTIVA rovněž nabízí výhodnou kombinaci investice a pojistného krytí, díky které se klient může pojistit například pro případ smrti, úrazu, vážných onemocnění, pobytu v nemocnici nebo pracovní neschopnosti. Tato připojištění lze zakládat a opět rušit podle aktuální životní situace klienta, a to bez jakékoli sankce ze strany pojišťovny.

A co za to? Minimum. Za správu fondů neplatí klient nic, rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou činí dvě procenta.

Probudit v sobě investora se s Kooperativou skutečně vyplatí!

/ var bbs=screen,bbn=na­vigator,bbh;bbh=­‚&ubl=‘+bbn.brow­serLanguage+‚&uc­c=‘+bbn.cpuClas­s+‚&ucd=‘+bbs­.colorDepth+‚&u­ce=‘+bbn.cooki­eEnabled+‚&ud­x=‘+bbs.deviceX­DPI+‚&udy=‘+bbs­.deviceYDPI+‚&us­l=‘+bbn.system­Language+‚&uje=‘+bbn­.javaEnabled()+‚&u­ah=‘+bbs.avail­Height+‚&uaw=‘+bbs­.availWidth+‚&ub­d=‘+bbs.buffer­Depth+‚&uhe=‘+bbs­.height+‚&ulx=‘+bbs­.logicalXDPI+‚&u­ly=‘+bbs.logi­calYDPI+‚&use=‘+bbs­.fontSmoothin­gEnabled+‚&uto=‘+(new Date()).getTi­mezoneOffset()+‚&u­ti=‘+(new Date()).getTi­me()+‚&uui=‘+bbs­.updateInterval+‚&u­ul=‘+bbn.user­Language+‚&uwi=‘+bbs­.width; document.write(„<scr“+„ipt language=‚JavaS­cript‘ type=‚text/ja­vascript‘ src=‚http://a­d2.bbmedia.cz/ple­ase/showit/130/8/1/­7/?typkodu=js&_id­plan=39568“+bbh+„&al­ttext=0&border=0&bus­t=“+Math.random()+„&tar­get=_blank‘><“+„\/scr­“+„ipt>“); / ]]> */
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).