Hlavní navigace

Nový komplexní úvěrový program pro firmy od Volksbank

Komerční sdělení
KONTOÚVĚR od Volksbank – firemní účet na rok zdarma s výhodným kontokorentním rámcem a mnoha dalšími službami. Získejte provozní kapitál až 5 mil. Kč s garancí úrokové sazby 5,99 % p.a. v prvním roce!

Sdílet

Od října rozšířila Volksbank CZ nabídku služeb pro firemní klientelu o Komplexní úvěrový program pro firmy. Tento program představuje soubor moderních úvěrových a garančních produktů, který firmám nabízí komplexní bankovní servis v oblastech provozního financování a bankovních záruk.

Součástí komplexního úvěrového programu jsou tři skupiny bankovních služeb pro firmy:

KONTOÚVĚR

KONTOÚVĚR nabízí nyní mnohem víc než běžný kontokorent pro firmy. KONTOÚVĚR vám nabízí bezplatné zpracování žádosti o úvěr, v prvním roce získáte navíc zdarma vedení firemního účtu s kontokorentním rámcem a rezervaci zdrojů (pokud KONTOÚVĚR nevyužíváte, za jeho nečerpání vám neúčtuje žádné poplatky). Po prokázání bonity můžete získat KONTOÚVĚR s výhodnou úrokovou sazbou 5,99 % p.a. až do výše 5 mil. Kč. Spočítejte si výši svého KONTOÚVĚRU pomocí modelové kalkulace na kontouver.cz.

TREASURY LIMIT

Pro firmy obchodující v cizích měnách představuje TREASURY LIMIT účinný nástroj zajištění rizik spojených s poklesem a nárůstem kurzu koruny vůči EUR, USD a dalším světovým měnám. Neobávejte se dalšího posilování koruny a obchodujte i v budoucnu za dnešní ceny!

GARANČNÍ LINKA

Zajistit růst firmy znamená čelit výzvám a mít možnost opřít se o silného finančního partnera. GARANČNÍ LINKA od Volksbank CZ poskytne firmám záruky při realizaci zakázek, jejichž zajištění vyžaduje nadstandardní finanční zázemí.

Bankovní služby na 1 rok zdarma

Ke všem nově uzavřeným smlouvám k jakémukoliv z těchto 3 produktů nabízí Volksbank do 15. 12. 2007 soubor bankovních služeb na 1 rok zdarma.

Bližší informace najdete na kontouver.cz. Zvýhodněná nabídka je platná do 15. 12. 2007.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).