Hlavní navigace

Milion vydaných kreditních karet od společnosti Cetelem, už brzy…

Společnost Cetelem, největší vydavatel kreditních karet v České republice, vydá v brzké době již svou miliontou kartu. U této příležitosti připravil Cetelem pro všechny nové držitele kreditních karet Aura PLUS, kteří si o svou kartu zažádají on-line na www.aurakarta.cz, speciální bonus v podobě 0% úroku až na 3 měsíce.

Sdílet

cetelem

Kreditní karta Aura PLUS přináší rychlé a jednoduché řešení pro okamžité získání peněžních prostředků. Lze ji využít jak k výběru hotovosti z bankomatů, tak například k bezhotovostnímu placení Vašich nákupů přímo v prodejnách a to nejen po celé České republice, ale i v zahraničí. Na všechny platby uskutečněné v obchodech se navíc vztahuje až 50denní bezúročné období.

Stále více oblíbenější internetové nákupy pak mohou stávající držitelé karet Aura provádět prostřednictvím Virtuální karty, která v současné době představuje jedno z nejbezpečnějších řešení umožňující platby na internetu.

Společnost Cetelem začala vydávat kreditní karty již v roce 1998 a od roku 2003 spolupracuje na jejich vydávání s asociací MasterCard. Dle mezinárodní studie World Card Intelligence společnosti Lafferty je Cetelem největším vydavatelem kreditních karet v České republice.

Více informací najdete zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).