Hlavní navigace

Klienti preferují termínované vklady

Aktuální obchodní výsledky ukazují, že 90 % klientských prostředků v J&T Bance je ukládáno na termínované vklady

Sdílet

Exkluzivní výzkum J&T Banky, který pro ni vypracovala renomovaná společnost TNS AISA, ukázal, že až 36 % dotázaných s vyššími úsporami si jako vhodný finanční produkt do svého portfolia vybírá termínovaný vklad nebo spořicí účet. Mezi hlavní přednosti termínovaného vkladu patří zejména možnost zhodnocení volných peněžních prostředků, a to výhodněji než u běžných účtů, a také jejich snadná dostupnost. Tento trend potvrzují i poslední čísla z J&T Banky. Na termínované vklady je ukládáno 90 % klientských prostředků v bance, z toho polovina na vklady se splatností rok a déle, říká Štěpán Ašer, generální ředitel J&T Banky. 

Clear Deal vede

J&T Banka má klientům co nabídnout. Termínovaný vklad Clear Deal je v současné době nejvýhodnějším bankovním vkladem na trhu pro úložku ve výši 500 000 korun na jeden rok a více. Vybrat si můžete mezi ročním vkladem, vkladem na dva roky či pět let. Aktuální úrokové sazby naleznete na www.cleardeal.cz.

Další věcí, kterou klienti na Clear Deal oceňují, je transparentnost, žádné skryté poplatky, dodatky smlouvy malými čísly nebo úrokové sazby uvedené za dva roky. Navíc u něj odpadá zbytečné papírování. Jako bonus lze nyní získat při sjednání vkladu na pět let či při úložce více než jeden milion korun na rok nebo dva roky týdenní pobyt v Tatrách pro dvě osoby ve čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní.

Více informací o termínovaném vkladu Clear Deal jsou k dispozici na stránkách www.cleardeal.cz nebo na telefonu 800 707 606.

.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).