Hlavní navigace

Jednoduchá půjčka přes internet

Citibank nabízí online půjčky, které jsou ve srovnání s klasickými úvěry finančně výrazně výhodnější. Celý proces vyřizování je rychlý a pro klienta také velmi pohodlný.

Sdílet

Na nejrůznější bankovní služby, které jsou přístupné přes internet, si klienti rychle zvykají. Rozšiřuje se nabídka produktů, jež různé finanční instituce poskytují online. Citibank od konce minulého roku umožňuje klientům vypůjčit si prostřednictvím internetu peníze.

Na adrese www.citipujcka.cz Citibank nabízí půjčky, které jsou ve srovnání s klasickými úvěry finančně výrazně výhodnější. Účel použití sdělovat nemusíte, půjčit si tudíž můžete téměř na cokoliv si vzpomenete. Celý proces vyřizování je navíc neuvěřitelně rychlý a pro klienta také velmi pohodlný.

Klient, který je například ochoten měsíčně splácet částku okolo dvou tisíc korun, mohl dříve získat úvěr maximálně 74 tisíc korun. Částka musela být splacena do 48 měsíců s výší roční procentní sazby nákladů 18,92%. V rámci internetové Citi Půjčky Online je při výši splátky 2141 Kč klientovi poskytnut úvěr 100 000 Kč, tedy o 26 tisíc korun vyšší. Období splácení se prodlouží až na 60 měsíců a RPSN sníží na 10,83%. Úrok z úvěru pak oproti klasické půjčce klesá o sedm procent na 9,9%. Vedení splátkového účtu u Citibank je zdarma, předčasné splacení úvěru je bez jakékoliv finanční penalizace, klient nepotřebuje ručitele a vypůjčené peníze lze poslat na účet u jakékoliv banky.

Jak vypadá celá procedura od začátku až do konce? Na internetové adrese www.citipujcka.cz vyplníte několik základních dat a určíte termín, kdy si přejete, aby vás kontaktoval bankéř a dohodl si schůzku. Poté si jen stáhnete formulář pro potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele. Informovat se o podmínkách půjčky a sjednat schůzku je možné i telefonicky. Bankéř pak klienta navštíví a podle jeho přání vyřídí vše ostatní. U Citibank si takovým způsobem můžete vypůjčit od 20 000 do 600 000 korun.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).