Hlavní navigace

Investujte bez hranic

Investování nemusí být tak obtížné, jak se na první pohled zdá. Důležité je najít partnery, kteří se orientují v situaci na českých i světových burzách a kteří vám poskytnou potřebnou podporu.

Sdílet

Obchodování na burze je určeno především těm, kteří jsou připraveni nést zodpovědnost za zhodnocování svých financí. Při obchodování na burze se sami rozhodujete, jakou investiční strategii zvolit, do kterých akcií a kdy investovat.
A právě toto rozhodování je pro úspěšnou investici klíčové. Proto se vyplatí najít si spolehlivého partnera se silným zázemím a především s dlouholetou zkušeností.
Fio banka, největší český on-line broker, pro usnadnění rozhodování nabízí kompletní
zpravodajský servis, rady analytického týmu, konzultace s makléři a správu peněz zkušenými makléři.

Stále online

Investovat s Fio bankou můžete přes internet, telefonicky nebo na pobočce. Nejsnáze a nejpohodlněji lze ale investovat on-line. Internetová aplikace Fio banky e-Broker je dostupná z kteréhokoli počítače připojeného k internetu a umožňuje bezpečně nakupovat a prodávat investiční instrumenty v reálném čase na vybraných českých a světových burzách. Můžete tak investovat nejen do akcií největších světových společností, ale i například do ropy nebo zlata.
Pokročilé funkce aplikace e-Broker, jakými jsou například výpočet rizikovosti investice, inteligentní pokyny, vyhledávání investice podle výběrových kritérií nebo rychlé podání pokynů, si můžete vyzkoušet i nanečisto. Demoverzi aplikace e-Broker naleznete zde.

Nízké poplatky

Výše poplatků ovlivňuje zisky z obchodování, cílem Fio banky je proto poskytovat investiční služby za co nejnižší poplatky. Vedení obchodního účtu je zdarma, stejně jako používání aplikace e-Broker včetně reálných dat nebo podání pokynů přes internet. Poplatky platíte pouze za uskutečněný objem obchodu (nákup/prodej).

Přesvědčte se, jak je investování snadné!

.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).