Hlavní navigace

ING Konto - nechte své peníze růst

Máte volné finanční prostředky, které chcete bez rizika zhodnotit? Běžný účet je flexibilní, ale nízká úroková sazba sotva pokryje inflaci. Termínované vklady nabízejí slušný úrok, ale s vloženými penězi nemůžete nakládat. To dobré z obou těchto produktů v sobě spojuje ING Konto – spořicí účet, který Vám přináší vysoký úrok i volnost výběrů a vkladů.

Sdílet

Co je ING Konto?

ING Konto je spořicí účet v českých korunách, který Vám umožní bez rizika zhodnotit volné finanční prostředky. Díky výhodnému úroku 2,0 % p. a. budou Vaše úspory pracovat mnohem lépe než při jejich uložení na běžném bankovním účtu. Vedení i obsluha účtu je zdarma. Vaše peníze nebudou zatíženy žádnými poplatky, a zhodnotí se proto každá koruna, kterou na účet vložíte. Prostředky na ING Kontu nejsou vázané a můžete je kdykoliv bez výpovědní lhůty převést na svůj běžný účet.

ING konto

Vysoká bezpečnost vkladů

Bezpečnost vkladů je při výběru finanční instituce a produktu klientem jedním z nejdůležitějším faktorů. ING patří mezi největší a nejsilnější finanční skupiny na světě a nabízí tak svým klientům mimořádně stabilní zázemí. Peníze uložené na ING Kontu jsou pojištěny ve 100% rozsahu do výše ekvivalentu 20 000 EUR. Zabezpečení vkladů je navíc zvýšeno tím, že převod ze spořícího účtu lze uskutečnit pouze na jeden až tři klientem předdefinované úč­ty.

Rychle a jednoduše

Výhodou ING Konta je také rychlost a jednoduchost. Vkládat peněžní prostředky na spořicí účet lze bankovním převodem z jakéhokoli korunového účtu vedeného u banky v České republice. Jakoukoli částku je možné z ING Konta kdykoli převést na tři předem zvolené účty. Počet ani objem vkladů a výběrů není omezen, stejně tak není určen minimální zůstatek, a klient tak může na účtu držet částku přesně podle svých aktuálních potřeb.

Obsluhujte účet z domova

Účet lze jednoduše ovládat přes internet či telefon, takže své peníze můžete mít neustále pod kontrolou. Takto lze kdykoliv kontrolovat zůstatek na účtu.

Otevřete si své ING Konto ještě dnes

Nemusíte měnit svou banku. ING Konto si můžete jednoduše z pohodlí svého domova otevřít přes internet na www.ingkonto.cz nebo prostřednictvím Kontaktního centra na telefonní lince 800 159 159.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).