Hlavní navigace

Hypoteční měsíc

V rámci Hypotečního měsíce můžete od Hypoteční banky získat slevu až 0,4 % z úrokové sazby, nebo 100% slevu na poplatku za zpracování úvěru! Akce je časově omezena jen na měsíc říjen.

Sdílet

Akční nabídka spočívá v tom, že pokud si sjednáte úvěr do 85% zástavní hodnoty nemovitosti s pětiletou fixací a zároveň se pojistíte proti rizikům nesplácení úvěru u ČSOB Pojišťovny, automaticky získáváte slevu z úrokové sazby 0,15%, nebo 100% slevu na poplatku za zpracování úvěru. V případě, že si ještě pojistíte nemovitost či domácnost, získáte slevu z úrokové sazby ve výši 0,1 %. Pokud máte zřízen účet u ČSOB, připadne vám sleva z úrokové sazby 0,15 %. Všechny uvedené slevy lze sčítat, celková sleva tak v konečném součtu může činit až 0,4 % z úrokové sazby.

Hypoteční měsíc je dobrou příležitostí pro každého, kdo chce výhodně financovat bydlení. Pokud se rozhodujete, nebo jste se již rozhodli pořídit si novou nemovitost, říjnová akce od Hypoteční banky vám umožní sjednat si hypotéku za výhodnějších podmínek.

Více informací na www.hypotecnibanka.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).