Hlavní navigace

Hoďte za hlavu papírování, teď vám stačí platební karta a mobil

Vedení účtu zdarma, platební karta zdarma a neomezený počet výběrů z bankomatu zdarma. Ti nejrychlejší navíc ještě získají USB flash 128 MB paměť jako dárek. S ČSOB Studentským kontem Plus zkrátka máte o hezkých pár starostí méně.

Sdílet

Potřebujete zjednodušit svoji komunikaci s bankou? Nabízíme vám možnost, jak většinu plateb, které provádíte, zjednodušit a zlevnit. ČSOB Studentské konto Plus vám ušetří čas i peníze: představuje totiž speciální nabídku bankovních služeb pro všechny studenty ve věku od patnácti do osmadvaceti let s tím, že komunikace s bankou je minimální a jednoduchá, poplatky žádné nebo velmi nízké a k tomu nespočet dalších výhod.

Jak na to

ČSOB Studentské konto Plus je určeno studentům řádného studia na tuzemských středních a vysokých školách. Založení konta je opravdu snadné. Potřebujete pouze dva doklady k prokázání své totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas, průkaz zdravotního pojištění či rodný list). Navštívíte některou z poboček ČSOB a konto založíte během několika minut, samozřejmě zdarma. Pokud je vám 19 let a více, vezměte si s sebou také doklad potvrzující studium (index, identifikační kartička, průkaz o studiu na SŠ či VOŠ).

Co všechno dostanete?

ČSOB - Studentské konto Plus

Vedení účtu zdarma je samozřejmostí. V rámci studentského konta získáte embosovanou platební kartu VISA Classic, se kterou můžete platit nejen doma, ale také na Slovensku, v Itálii, Maroku, dokonce i v Číně nebo na Aljašce, prostě všude! Přitom platby v obchodech vás nebudou stát žádné poplatky. Když k tomu připočtete také výběry z bankomatů ČSOB u nás bez poplatků, přístup k penězům je opravdu velmi rychlý a snadný. Pokud se bojíte o bezpečnost, doporučujeme vám volitelné pojištění ztráty a krádeže platební karty za velmi výhodných 150 korun ročně. Přes účet mohou klienti vyřizovat hotovostní a bezhotovostní platební styk tedy například jednorázové i trvalé příkazy k úhradě a inkasu, bezhotovostní úhrady kolejného, menzy, SIPO či platit účty za mobilní telefon. Plnoletí studenti, kteří mají nepravidelné a nahodilé příjmy a často vydělávají hlavně o prázdninách a zbytek roku studují, ocení možnost povoleného přečerpání účtu až do výše 20 000 Kč. Tuto možnost mají všichni studenti vysokých škol z České i Slovenské republiky. Nemusíte se bát, že v momentě, kdy dostudujete, bude vaše konto zrušeno. Služeb ČSOB Studentského konta Plus lze totiž využívat až do vašich 28. narozenin. Poté vám zaručíme převod na jiný produkt z naší aktuální nabídky.

Mobil a Internet

Užíváte rádi moderní technologie? Jste fandové mobilů a internetu? Pokud potřebujete mít neustálý přehled o dění na svém účtu, nechte si zdarma zasílat zprávy o vašem účtu prostřednictvím služby ČSOB Info24. Budete vědět okamžitě, kdy vám přišla výplata z brigády nebo od rodičů. Jistě také oceníte rychlost ČSOB Elektronického bankovnictví. V rámci ČSOB Studentského konta Plus máte zvýhodněné podmínky, a tak můžete bez problémů zadávat platební příkazy pohodlně a bezpečně z domova nebo ze školy. Všechny debetní transakce zadané elektronicky provede banka zcela zdarma. Příchozí kreditní položky připíšeme na váš účet také zdarma.

Kdo dnes nemá účet v bance, skoro jako by nebyl – proto si vyberte tu banku, která opravdu myslí na vaše přání, potřeby a možnosti.

Prémie, co se opravdu hodí

Prvních 4000 nových majitelů ČSOB Studentského konta Plus získá navíc ke všem výše vyjmenovaným výhodám užitečný dárek – 128 MB USB flash paměť.

ČSOB Studentské konto Plus – samé výhody

ČSOB - Studentské konto Plus
  • Neomezený počet výběrů z bankomatů sítě ČSOB v ČR zdarma.
  • Vydání mezinárodní embosované platební karty VISA Classic zdarma.
  • Debetní transakce zadané elektronicky zdarma.
  • Příchozí kreditní položky zdarma.
  • Vedení účtu a čtvrtletní zasílání výpisu poštou zdarma.
  • Zasílání informací o účtu mailem prostřednictvím služby ČSOB Info24 zdarma.
  • Povolené přečerpání účtu až 20 000 korun pro studenty VŠ.
  • ČSOB Elektronické bankovnictví zdarma.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).