Hlavní navigace

Exchange.cz

Ať už jezdíte často do zahraničí, obchodujete v cizí měně nebo hledáte nejvýhodnější kurz pro vaši transakci, upoutá vás při procházce centrem Prahy neobvyklý slogan „EXCHANGE – Směnárna pro Čechy“.

Sdílet

EXCHANGE s.r.o. – Směnárna pro Čechy

Jste-li patriot, zajásáte. Jste-li obchodník, zbystříte. Společnost Exchange s.r.o. nabízí směnárenské služby, jako jsou nákup a prodej valut, obchodování s devizami a další peněžní služby.
Jen pár metrů od Staroměstského náměstí Vás přivítají čistě zrekonstruované prostory historického domu a příjemný personál, vše decentně doplněno nejmodernější technikou. Svým inovativním vybavením a IT zázemím je tato společnost schopna pokrýt požadavky svých klientů on-line z celé České republiky ze své jediné pobočky, a to právě v Kaprově ulici číslo 13. Veškeré své činnosti má společnost Exchange s.r.o. kryty Devizovými licencemi a Koncesními listinami, vydanými ČNB. V čem však je tato Směnárna pro Čechy tak odlišná od svých konkurentů?

Nejvýhodnější kurzy

Nejvýraznějším a nejlépe porovnatelným měřítkem je cena. Nejlevnější kurzy měn jsou prokazatelné nejen pro privátní klientelu, ale i pro malé a střední obchodníky. Vedení společnosti bedlivě sleduje aktuální vývoj trhu, nabídku bankovních institucí i konkurenční nabídku směnárenských identit. Na základě těchto faktů každý den v týdnu, včetně svátků, sobot a nedělí, aktualizuje kurzovní lístek tak, aby svým klientům nabídlo nejzajímavější tržní cenu valut a deviz (viz. srovnání na www.kolik.cz). Detailní informace o jednotlivých službách pro klienty jsou dostupné na webových stránkách www.exchange.cz nebo na zákaznické lince 800 22 55 88, která je samozřejmě pro klienty zdarma.

Osobní přístup bez poplatků

Další fakt, který společnost Exchange s.r.o. odlišuje od své konkurence, je její vztah ke svým klientům. Ať už přijdete jako stálý zákazník, nebo si jdete vyměnit valuty poprvé, je o vás vždy dobře postaráno. Přívětivě Vás obslouží profesionálně vyškolený personál a brzy získáte pocit osobního přístupu. Zázemí společnosti je přehledně rozděleno do několika poboček. Centrální pobočka je situována na rohu ulic Kaprova a Maiselova s vchodem z náměstí Franze Kafky. Tato pobočka je určena především pro turisty a drobnou klientelu. Pobočka pro V.I.P. klienty, do které se vstupuje vlastním vchodem z ulice Kaprova, přímo sousedí s centrální pobočkou a je určena výhradně pro držitele V.I.P. karet nebo pro větší objemy obchodů. Hotovostní služby jsou dostupné všem klientům nepřetržitě 7 dní v týdnu vždy od 9:00 do 20:00 hodin.

EXCHANGE s.r.o. – Váš devizový partner

Devizové centrum a sídlo společnosti jsou umístěny v kancelářských prostorách v 1. patře této budovy, přímo nad centrální pobočkou. Služby devizového centra jsou určeny hlavně malým a středním společnostem a fyzickým osobám – podnikatelům na úhradu jejich závazků nebo příjem plateb v cizí měně. Veškeré služby společnosti jsou bez dalších poplatků, a to včetně úhrad za platby do i ze zahraničí. Většinu bezhotovostních transakcí je tato společnost schopna vypořádat během pěti minut v pracovních dnech mezi 9:00 a 18:00 hodinou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).