Hlavní navigace

Event marketing jinak

V srpnu vstoupila na český trh nová společnost Business Events Group. Business Events Group (BEG) je event marketingová firma specializující se na vytváření zázemí pro vznik nových obchodních příležitostí formou exkluzivního profesionálního eventu.

Sdílet

Vizí společnosti je systematicky budovat a udržovat vazby svých klientů s jejich obchodními partnery nebo zákazníky, umožnit navázání a výměnu kontaktů a zkušeností v rámci domácího a zahraničního trhu. Jako nástroj agentura vytvořila pět produktových řad, z nichž každá je zaměřena na konkrétní oblast rozvoje obchodních ale i mezilidských vztahů.

Business Events Group
  • Corporate benefits
  • Gourmet gastronomy
  • Incentive programs
  • Sport events
  • Special events

Jednotlivé projekty zahrnují špičkovou zážitkovou gastronomii v rámci celého světa, programy osobního rozvoje, incentivní programy, sportovní programy, relaxační a wellness programy, teambuildingové a outdoorové aktivity a kompletní cateringové služby. BEG poskytuje profesionální marketingovou podporu každému projektu (3D, hostessing, DTP, produkční služby, špičkový catering).

BEG vytváří prostor pro netradiční komunikaci, kdy neformální prostředí a hluboké emotivní zážitky pomáhají překonávat existující bariéry, podporuje pocit vzájemné důvěry mezi partnery. V tomto směru je BEG skutečně inspirující společnost.

Kromě produkce společenských či VIP eventů, Business Events Group zajišťuje také exkurze do úspěšných obchodních společností a výrobních firem u nás i v zahraničí, za přítomnosti klíčových zástupců managementu navštívené společnosti, setkání s důležitou osobností z oblasti byznysu, politiky, kultury a podobně předem domluvenou formou (V.I.P. večírek, workshop, obchodní oběd, tisková konference, video konference…).

Pro zajištění svých akcí využívá BEG exkluzivní prostory svých smluvních partnerů.

Kontakt:
Národní 60/28
110 01 Praha 1
Tel.: +420 221 105 207
e-mail: info@businessevents.cz
 www.businessevents.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).