Hlavní navigace

Dáte přednost výnosům za každého počasí?

Nahlédněte bez obav do světa investic. Nový konzervativní ING Multifond Aktiv V5 nabízí jednoduchou investici s možností zajímavého zhodnocení.

Sdílet

Ing Multifond

Je jen málo investic, které by mohly nabídnout zajímavý výnos za jakékoli situace na trhu – ať svítí sluníčko nebo se právě žene bouřka. Většina takových produktů se omezuje na bankovní vklady a obligace. A nyní také nový korunový ING Multifond Aktiv V5, který ale pracuje jinak.

Ing Multifond 2

Jak s fondem vyděláte?

Vedle bezpečnějších obligací, které mají v portfoliu většinu, střídá dynamické investice tak, že plynule přechází např. mezi akciemi, komoditami nebo nemovitostmi. „S jedním fondem jednoduše kupujete minimálně pět různých druhů investic. Získáte vyšší pravděpodobnost, že mezi nimi vždy něco poroste,“ říká Miloš Filip, člen představenstva ING Investment Management.

Pro koho je vhodný?

Fond nechává většinu aktiv v pevně úročených cenných papírech. Proto s ním mohou investovat i konzervativní investoři. Cílem je dosahovat stabilně výnos o +2 % vyšší než na peněžním trhu. Dojde-li k poklesu v roce, neměl by přesáhnout pět procent. Fond je ideální pro začínající investory anebo ty, kteří chtějí investici s růstovým potenciálem, avšak omezeným rizikem.

Co je ještě dobré vědět o ING Multifondu Aktiv V5?

Vstupní a výstupní poplatky jsou nulové a čím dříve se klienti rozhodnou pro investici, tím více získají – prostředky určené k první investici jsou při uložení v ING úročeny zvýhodněnou sazbou o 1% p.a. vyšší než na ING Kontu. Více informací naleznete na www.ing.cz nebo zjistíte na naší bezplatné lince 800 159 159.

S investováním jsou spojena některá rizika. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích. Hodnota investice může kolísat a není zaručena návratnost investované částky. Všechny důležité informace týkající se zmíněného fondu, a to včetně výhod a rizik spojených s investicí do něj, jsou k dispozici v prospektu zveřejněném na www.ing.cz.

.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).