Hlavní navigace

Bezpoplatkové eKonto SMART vás překvapí

Vyhledáváte kvalitu, ale cena je také důležitá? Raiffeisenbank nabízí plně vybavený účet zdarma s výhodami prémiové banky jako je kvalitní obsluha a špičkové mobilní bankovnictví.

Sdílet

Nabídka účtů zdarma je čím dál bohatší a přichází s nimi i velké a tradiční banky. eKonto SMART od Raiffeisenbank patří k těm nejlépe vybaveným. Banka si na vybavení účtu dala záležet, takže potěší i náročnějšího klienta. Spolu s účtem získáte nejen debetní kartu s bezkontaktní nálepkou, ale i kreditní kartu se slevovým programem Sphere, což je v této kategorii účtů průlomovou novinkou. Velkou výhodou jsou výběry ze všech bankomatů v České republice. Nemusíte tedy hledat ten správný bankomat a zároveň nebudete na výpisu transakcí překvapeni nevítanými poplatky. K účtu patří i spořicí účet úročený 1,5 % či sleva z hypotéky ve výši 1 procentního bodu.

K dispozici máte síť 120 poboček a 145 bankomatů, které jsou rozmístěny po celé České republice, špičkové internetové bankovnictví je u Raiffeisenbank samozřejmostí. Banka je si však vědoma toho, že budoucnost bankovnictví je v mobilních telefonech, a tak všichni její klienti své finance nejčastěji spravují prostřednictvím Mobilního eKonta, které bylo ohodnoceno jako nejlepší Aplikace roku 2013. 

Co všechno eKonto SMART umí

  • neomezený počet výběrů z bankomatů všech bank v ČR
  • neomezené tuzemské elektronické odchozí i příchozí transakce
  • obsluhu účtu přes smartphone přes Mobilní eKonto, Aplikaci roku 2013
  • spořicí účet s úrokovou sazbou 1,5 %
  • debetní kartu s bezkontaktní nálepkou
  • kreditní kartu – bezúročnou finanční rezervu
  • slevu na hypotéku ve výši jednoho procentního bodu
  • vklady hotovosti na přepážce

Otázky pro Vladimíra Kreidla, člena představenstva Raiffeisenbank

Není takový účet zdarma odklonem od strategie Raiffeisenbank jako prémiové banky?

Naopak. Při sestavování eKonta SMART pro nás bylo důležité, abychom zachovali kvalitu a jistou výjimečnost na trhu. Proto ho lze označit za jeden z nejlépe vybavených účtů zdarma na českém trhu. I podmínky pro dosažení na nulový poplatek jsou mírné. Stačí, když klientovi během měsíce přijde na účet minimálně 15 tisíc korun a odejdou mu z něj alespoň tři transakce a to včetně plateb kartou. Nadstandardní kvalitu držíme nejenom vybavením účtu, ale i tím, co k němu klienti dostanou navíc – tedy příjemnou a kvalifikovanou obsluhu v moderním prostředí a špičkové internetové a mobilní bankovnictví. Věříme, že to vše zaujme majitele eKonta SMART natolik, že si nás vyberou i pro řešení svých dalších finančních potřeb, tedy že se staneme jejich hlavní bankou.

Doposud byl vaším hlavním účtem eKonto Komplet, co s ním bude dál? Pro koho bude určený?

eKonto Komplet nadále zůstává naším vlajkovým účtem, i když se v reklamě od podzimu budete střetávat především s novým účtem. Je nejkomplexnější účet na českém trhu, nabízí řadu unikátních služeb a nadále bude klíčovým účtem pro naše prémiové klienty. Na podzim i u něho představíme řadu novinek jako zvýhodnění zahraničních plateb, transakce na pobočce a přes telefonní centrum, zlatou debetní kartu a bezkontaktní nálepku, to vše zdarma. Tím zůstává stále atraktivní pro klienty, kteří jsou aktivní, rádi cestují a nakupují.

Link – http://www.rb.cz/individualni-pristup/ekonto-smart/

.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).