Hlavní navigace

5 důvodů proč zkusit ZUNO

Brutálně jednoduchá banka… a co to přinese vám?

Sdílet

1. Top úroky  – bez podmínek a omezení

Otevřít si spoření nebo vklad není jen tak. Zájemce musí přijít na pobočku, vyplnit formulář, ten podepsat a tím stvrdit podmínky a omezení , které ten či onen produkt přináší. Jako například minimální vklad nebo povinný zůstatek. V ZUNO je to jinak – jakmile máte účet, otevření spoření nebo vkladu je otázkou vteřin. Žádné papírování, ověřování, žádné požadavky ze strany banky. A vždy top úroky už od jedné koruny.

2. Bankovnictví po ruce 24/7/365

 

Znáte to. Sedíte večer u počítače, chcete zaplatit účty, ale nedaří se vám to, nebo peníze omylem pošlete jinam… co teď? Obvykle vám nezbyde nic jiného než prožít bezesnou noc a druhý den zavolat do banky nebo tam pro jistotu dojít osobně. V ZUNO je to jinak – můžete zavolat na call centrum klidně ve tři ráno, nebo vyzkoušet chat, obojí je dostupné non stop.

3. Mobile Banking

Internetové bankovnictví je dnes už běžná věc. Co ale dělat, když počítač po ruce nemáte, a potřebujete něco narychlo zaplatit nebo zkontrolovat zůstatek na účtu? U naprosté většiny bank máte smůlu. V ZUNO je to jinak - mobile banking vám umožní kdykoliv zkontrolovat stav svého účtu nebo posílat domácí i zahraniční platby.

4. Připisování úroků denně

Všechny tuzemské banky připisují úroky jednou za měsíc. Na zisk ze svých úspor si tak sáhnete jen jednou za čas a ještě z nich platíte daň. V ZUNO je to jinak - úroky vám posílá na účet den co den a vy tak vyděláváte víc. K tomu můžete ještě ušetřit na dani. Pokud totiž úroky na SPOŘENÍ nepřekročí 6,99 Kč denně, nepodléhají zdanění.

5. Vždy víte, za co platíte

Kolikrát se vám už stalo, že jste se při kontrole měsíčního výpisu nestačili divit. Banka si strhla peníze i za to, o čem jste si mysleli, že je zadarmo. V ZUNO je to jinak - vždy dopředu víte, za co platíte. Dřív, než provedete jakoukouliv transakci, v online bankingu vidíte, jestli vás něco stojí nebo ne.

 
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).