Hlavní navigace

visa

Visa a Allianz spustily platební a věrnostní aplikaci

Allianz Partners spouští ve spolupráci se společností Visa mobilní platební řešení Allianz Prime. Jedná se o věrnostní platební aplikaci, která umožní provádět platby mobilním zařízením online i v kamenných prodejnách. Pokud si Allianz Prime…

Pražská „Lítačka“ bude na platební kartě

Konec předražené Opencard. Pražská Lítačka bude fungovat jako běžná platební karta. Nabídne levnější jízdné a převody z karty na kartu. Navíc bude těžkým konkurentem pro MasterCard a Visu.

Marcel Gajdoš, Visa Europe: Karta je nejbezpečnější způsob placení

O spojení s Visa Inc. O nových technologiích, o regulaci. O budoucnosti platebních karet. Povídali jsme si s šéfem Visa Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Doba čtení: 20 minut

MasterCard a Visa: Plaťte naší kartou a dáme vám víc

Nevadí, že váš vydavatel karty nemá vlastní věrnostní program. Plaťte kartou s naším logem a ušetříte za výdaje. Takto lákají spotřebitele přímo karetní společnosti.

Visa Europe: Dostaneme karty všude, lidé nebudou hotovost potřebovat

Regulace mezibankovních karetních poplatků bude znamenat konec finančních bonusů za používání platebních karet. Ani karty už nebudou „zadarmo“. Na druhé straně s kartou zaplatíte na poštách i úřadech.

Nová karta Visa Multichoice umí rozdělit nákup na splátky přímo u obchodníka

Visa Europe představila novinku s názvem Visa Multichoice. Jde o karetní úvěrový produkt, který kromě standardních funkcí kreditní karty umí rozložit jakýkoli nákup na splátky podle předem daného splátkového kalendáře. Při platbě u obchodníka se…

29. 4. 2014 15:10