Hlavní navigace

Lucie Drásalová

Lucie Drásalová

Autorka je absolventkou Masarykovy university, Fakulty sportovních studií se specializací na basketbal a Přírodovědecké a Pedagogické fakulty, obor matematika. S poradenskou činností začínala nejprve v OVB, kde pracovala pět let.

Od roku je 2007 působí jako úvěrová a hypoteční analytička ve společnosti Partners. Zároveň se aktivně angažuje v zaškolování nových poradců a v přípravě v oblasti hypotečních úvěrů ke zkouškám mezinárodního certifikátu €FATM účastníky vzdělávacího programu €FPA. Je také členkou poroty soutěže Zlatá koruna.

V Partners má na starosti také srovnávací tabulky úrokových sazeb, analýzy, grafy, srovnávací tabulky všech základních parametrů úvěrů bank a základní shrnutí metodiky. Dále pak nastavení spolupráce s bankami a vyjednávání lepších podmínek pro hypotéky klientů Partners. Stejně tak nastavení exkluzivních parametrů či celých hypoték pro klienty Partners. Podílí se na fungování Partners bankovní služby, speciálně v oblasti hypoték. Pravidelně připravuje sloupky Hyponews do Partners News.

Lucie Drásalová je od roku 1998 do současnosti hostujícím členem muzikálového souboru Městského divadla Brno, s kterým procestovala na turné celou Evropu. Miluje basketbal, Elvise, New York, filmy Davida Lynche a svoji fenku ridgebacka Madeleine.

E-mail: lucie (tečka) drasalova (zavináč) partners (tečka) cz
WWW: http://www.partners.cz

Seznam článků autora

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).