Spočítejte si...

Zavřít

Z Prahy do Číny se dostanete snáze. Startuje přímá linka Praha - Peking

Dopravce Hainan Airlines dnes zahájil provoz nové přímé letecké linky na trase Praha – Peking. Letenky za akční ceny aerolinky nabídly už v červenci a podle ředitelky prodeje letenek STUDENT AGENCY Věry Janičinové je o ně velký zájem. Meziročně se podle ní zájem o letenky na trase Praha – Peking zvýšil desetinásobně.

Hlavní motivací zákazníků je především přímé letecké spojení a nízká cena letenek, Hainan Airlines je nabízejí za velmi výhodných 12 600 korun, uvedla Janičinová. Dodala také, že  STUDENT AGENCY má kromě toho s dopravcem sjednané speciální podmínky a cestující tak mají v ceně letenky vystavené u STUDENT AGENCY možnost odbavení dvou zavazadel.

Hainan Airlines nejsou členem žádné letecké aliance, takže se korporátní klientele nenačítají žádné míle v rámci věrnostního systému. To může být podle Janičinové důvodem, proč firemní zákazníky nabídka zatím příliš neoslovila.

Držitelé karet Visa mohou soutěžit o auto nebo mobilní telefony Češi polovinu nákupů v e-shopech zvládnou v pracovní době