Hlavní navigace

O Obchodníka roku budou poprvé bojovat diskonty a čerpací stanice

Sdílet

Radek Luzar 6. 6. 2007

O titul Obchodník roku budou letos poprvé soupeřit ve dvou nových kategoriích i diskontní prodejny a čerpací stanice. Výsledky pátého ročníku ankety, ve které kromě odborníků budou o nejlepších obchodnících rozhodovat i spotřebitelé, budou ve 13 kategoriích vyhlášeny v říjnu. Loni se absolutním vítězem této soutěže stala společnost Tesco Stores ČR, která v Česku provozuje hypermarkety a supermarkety.

Zdroj: ČTK

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 9. 2007 12:10

    Marta42 (neregistrovaný)
    Taky jste se před čtyřmi lety bouřili u televize, když jste zjistili, že stoleté stromy byly setnuty „neviditelnou rukou trhu“, která měla v ruce bohužel zcela viditelné výkonné pily?zpomínáte? Mluvím o Lidlu, který na český trh vtrhl vskutku brutálně a arogantně.
    Vzpomněla jsem si na to znovu, když jsem hlasovala v anketě Obchodník roku-pochopitelně pro obchodníka mě milejšího. 3.září se Lidl pyšnil (po třech (!) měsících hlasování) necelými 5000 hlasy, mnohem méně, než ti nejlepší. Jaké však bylo moje překvapení když jsem zjistila, že druhý den ráno tam již měli 11000 hlasů (!?) a tím se dostali s velkým odstupem na 1. místo. Můj oblíbený obchodník měl ca. 6000 hlasů a dostával denně asi 300 hlasů a ti, se kterými soupeřil, na tom byli podobně.Přemýšlím, jak je to možné? Spokojení zákazníci dostali vnuknutí a jednotně usedli místo telky k PC a hlasovali a hlasovali a hlasovali.? Jsem zastáncem mnoha nadpřirozených jevů, ale toto je i pro mě příliš. Napadá mě, že v tom má možná prsty bývalý šéf Lidlu. Tíha svědomí (ano mám na mysli ty padlé stromy) ho natolik unavila, že usnul a hlavou padl na klávesnici zrovínka na enter a hlasoval a hlasoval a.. Když to pak zjistil jeho německý šéf, zhrozil se nad touto další neférovostí a hned druhý den ho na hodinu vyhodil. Nebo, že by to bylo jinak?No tak to se moc těším, až budou v příštím roce viset ve všech Lidlech cedule „pyšníme se podvodníkem roku 2007“.
    A ještě něco, proč nešlo potom několik následujících dní hlasovat SMSkama – co na to organizátoři soutěže – platí je Lidl taky?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).