Hlavní navigace

Největší výmol je v Praze. Aplikace vás upozorní na nejhorší výtluky na silnicích

Sdílet

Gabriela Hájková 18. 8. 2015

Nejhorší díru na silnici má Praha. Vyplývá to ze stejnojmenné ankety v rámci projektu Výmoly.cz Nadace pojišťovny Generali. V hlasování řidičů získala prvenství stejně jako v loňském roce ulice U Seřadiště v Praze 10, která bývala dříve nejrychlejší spojkou městských částí Michle a Vršovice, okomentoval letošní výsledek Jiří Cívka, mluvčí pojišťovny Generali.


Výmoly.cz

Největší výmol je v Praze v ul. U Seřadiště

Na sedm nejhorších výmolů z letošního ročníku ankety upozorňuje i video.

Nejvíce nahlášených výmolů má v rámci projektu Praha. Zároveň je ale nejaktivnějším krajem, který tyto podněty od motoristů řeší.

Projekt Výmoly.cz sbírá od motoristů informace o výtlucích na silnicích, která pak předává správcům silnic. Pokud se chcete informovat o nejhorších dírách na českých silnicích nebo chcete nějakou nahlásit, můžete si kromě návštěvy webu také stáhnout mobilní aplikaci.

Je přístupná pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS na App Store a pro zařízení se systémem Android na Google Play. V přípravě je také verze pro systém Windows 8. Aplikaci si mohou stáhnout všichni motoristé bez ohledu na to, zda jsou či nejsou klienty Generali pojišťovny.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).