Spočítejte si...

Zavřít

Hlasujte v anketě o nejabsurdnější poplatek

Již třetím rokem mohou lidé hlasovat v anketě o nejabsurdnější bankovní poplatek. Svůj hlas mohou odevzdat na portálu www.bankovnipoplatky.com. Bylo nominováno dvacet poplatků, z toho devět poplatků z České republiky, které se loni umístily na 2. až 9. místě a čtyři poplatky vybírané na Slovensku. Ostatní poplatky byli vybrány na základě nominací návštěvníků webu do 30. listopadu 2007. Od 1. prosince začalo první kolo hlasování.

V prvním ročníku ankety zvítězil poplatek za příchozí platbu, ve druhém byl za nejabsurdnější poplatek považován poplatek za výběr z bankomatu vlastní banky. Do letošní ankety nebyly tyto dva poplatky zařazeny, avšak po vyhlášení vítězného nejabsurdnějšího poplatku třetího ročníku bude probíhat hlasování o super absurdní bankovní poplatek. Tady si své síly změří letošní a oba předchozí vítězové.

Oblíbené strukturované dluhopisy Citibank Plyn pro domácnosti zdraží, ani jízdné nezůstane na letošních cenách        
Agnes
Agnes (neregistrovaný)
5. 12. 2007 19:29 Nový

absolutně absurdní poplatek

Poplatek za výběr u přepážky v bance a z bankomatu vlastní banky mi připadá absurdní a nesmyslný. V bance mám zřízený účet na který pravidelně posílám nemalé peníze, měsíčně uskutečňuji spousty bankovních operací, za které samozřejmě také zaplatím, za výhodný program...a pokud potřebuji své peníze na hotovosti, pak platím nesmyslný poplatek navíc.